Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincs semmi befektethet...

Akinek nincs semmi befektethető pénze, annak csak a rengeteg tanulás és önképzés az egyetlen lehetősége, hogy jó élete legyen?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok olyan esetről, amikor valaki valamilyen rafináltsággal gazdagodott meg?
2017. szept. 21. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha tisztességes akarsz maradni, akkor marad a munka.
2017. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Tudunk.
2017. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Akinek van befektethető pénze, de elmaradt mellé a rengeteg tanulás meg önképzés, az el fogja bunki a pénzét, mert egy idióta.


Tisztára úgy beszélsz, mintha a tanulás és az önképzés egy fájdalmas, negatív dolog lenne. Ha számodra az, akkor meg is van a válasz arra, hogy miért nincs befektethető pénzed.

2017. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Mit szeretnél? Hogy a sült galamb a szádba repüljön?
2017. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Öcsi, a rafináltsághoz ész kell.

És akinek esze van, annak az önképzés és a tanulás IS gyerekjáték.

Most például robotikát, mechatronikát kell tanulni!

2017. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta tanulni, szeretem az önképzést. Nem rég kezdtem, de félek, hogy ez sem lesz semmire sem garancia, hiába teszi ki a mindennapjaim jelentős részét. Na meg a képességeimben sem bízom...


Bár lehet a sok próbálkozás és kudarc okozza a bizonytalanságot, amikor gyorsan, mindenféle tudás és szakértelem nélkül akartam sok pénzt.

2017. szept. 21. 21:20
 7/12 A kérdező kommentje:

Leginkább élvezetből tanulok idegen nyelvet és informatikát, nem merek semmilyen távlati célt felállítani, hogy pl. 3 év múlva ebből profitálni fogok akár 5 forintot, mert csak csalódnék.


just do it....

2017. szept. 21. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem lesz semmire sem garancia. Nincs olyan betonbiztos döntés, ami minden lehetséges helyzetben működik.
2017. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez a gond :/
2017. szept. 22. 10:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Több lábon kell állni, ennyi.
2017. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!