Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláshirdetésben regényt...

Álláshirdetésben regényt írnak a munkáról csak épp a fizetésről nincs egy árva szó se?

Figyelt kérdés

Sokadszorra futok bele ilyesmi álláshirdetésekbe.

Regényt írnak arról hű de jó a hely meg mit kell csinálni meg hol meg milyen időbeosztásban meg mit várnak el blabla....

na ÉS A FIZETÉS???? Mégis legalább valami irányadat vagy bérkeret???


Arról egy szó se.... ami MINDENT ELMOND mert ez azt jelenti nagyon szar a fizu!!!! Különben már az első sorba beleírnák!


Vagy rosszul látnám???


Raktározással és komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtó pécsi Partnercégünk részére keresünk


munkatársakat



munkakörbe!


Amit megbízónk kínál


Hosszú távú munkalehetőség


Munkajogi szabályozásoknak megfelelő foglalkoztatás


Jó munkahelyi légkör


Belváros közeli munkavégzés


Három műszakos munkarend (6:00 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)


Műszakpótlékok


Feladat


Raktári áruk, anyagok kézi mozgatása


A rakomány áruvédelmi jelek szerint történő elhelyezése


Egyéb raktározási feladatok ellátása


Elvárások


Szakmunkás bizonyítvány / érettségi


Előny a logisztikai/műszaki irányultságú végzettség


Hasonló területen szerzett tapasztalat


Felelősségteljes munkavégzés


Megbízható, motivált személyiség


Munkavégzés helye

Kerület


2017. szept. 21. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
pl a programozó állásoknál sincs odaírva, hogy mennyi a fizetés. pedig azért köztudott, hogy nem 100e ről van szó általában. ez egy hülye szokás amúgy főleg amikor önéletrajz alapján behívnak és még akkor is "titok".
2017. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Neked a stílusod miatt lényegtelen amúgy is, azért kapsz szar fizut.
2017. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A fizetès, a munkàltató ès munkavállaló közös alkujànak eredménye kell hogy legyen. A fizetès attòl is függ, mennyire tudod eladni magad.
2017. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Pont a magadfajták miatt, hogy ne is keressék őket.
2017. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rosszul látod. Egy munkakörhöz több fizetés is tartozhat, hogy ki mennyit kap, az a tapasztalatán, képzettségén, talpraesettségén, tárgyalóképességén múlik általában.
2017. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

na emberek néhány reflexió.

A fizetès, a munkàltató ès munkavállaló közös alkujànak eredménye kell hogy legyen. A fizetès attòl is függ, mennyire tudod eladni magad.“


Aha. Aztán ébredj is fel...

Nettó baromság mert töménytelen olyan munka van ahol nincs alku még 5 ft se van egy meló van egy bér vállalod vagy nem. Próbálj meg te egy gyárban 5 ft-tal több bért is kiharcolni mint akárki más nem fog menni. 5 ft-tal többet se. van egy munka van egy bér aztán csá-aláírod vagy nem.

És akkor még nem is szóltam a bértáblás melókról ott meg aztán a „béralku“ fogalma is értelmezhetetlen....



„pont a magadfajták miatt, hogy ne is keressék őket.“


akkor ezt bukták mert én biza felhívtam őket....



„Teljesen rosszul látod. Egy munkakörhöz több fizetés is tartozhat, hogy ki mennyit kap, az a tapasztalatán, képzettségén, talpraesettségén, tárgyalóképességén múlik általában.


Hát ha normális melóra mész biztzos. Ha meg bércsicskának akkor....


Tárgyalókészség???? Egy szaros sormelós operátor raktáros stb melónál--hagyjál már. Hol élsz te.


NA KÉRLEK!!! A konkrétum felhívtam őket. Fizetés? Gar bérminimum és csók. Egyéb jutattás akár cafereria? Semmi.


Na kinek lett igaza. Az a kiindulás volt hogy azért nem írják bele a fizut mert olyan szar... és lám.... mert olyan szar.

2017. szept. 21. 17:57
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

"Hát ha normális melóra mész biztzos. Ha meg bércsicskának akkor.... <=====


Tárgyalókészség???? =====>Egy szaros sormelós<====== operátor raktáros stb melónál--hagyjál már. Hol élsz te.


NA KÉRLEK!!! A konkrétum ======>felhívtam őket. Fizetés? Gar bérminimum<====== és csók. Egyéb jutattás akár cafereria? Semmi. "


Ember, azt vágod hogy végül is egyedül te vagy itt csicska?

2017. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

De miért is?

Ami a kérdező leírt az voltaképp mind igaz. A stílus csiszolandó de attól még minden amit leírt az úgy van.

2017. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Normális melóban, bár ugyanúgy alkalmazotti bérből élsz, nem érzed magad csicskának, mert nem vagy az. Van annyi pénzed, hogy nem rendezel ilyen kirohanásokat a neten.


Ellenben, mivel ő leírta, hogy egy minimálbéres szalagmunka miatt csinálja a műsort, hát ő bizony csicska.

2017. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

"ogy egy minimálbéres szalagmunka miatt csinálja a műsort, hát ő bizony csicska.

"


Én normálisnak tartott melóban vagyok (távközlési multinál vagyok IT-s network controller...) és RABSZOLGÁNAK érzem magam. A napot se látom mert reggeltőél estig benn szopok egy szuper modern irodaházban, és hiába kapok a kezembe havi 400 nettót + 100 utalványt szar az egész.

Na?

2017. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!