Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy mentőápolói okj...

Milyen egy mentőápolói okj képzés?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés adott,mentő akarok lenni és érdekelne ez a dolog. Most fogok érettségizni és nagy vágyam,hogy ezt a hivatást éljem és szolgáljam.Tanulmányi eredményemet tekintve tavaly kitűnő lettem,remélem idén is tartani fogom. Milyen fajta lehetőségeim vannak?Esetleg frissen végzett mentőápolók/orvosok vannak itt?Érdekelne ezzel a témával kapcsolatban pár dolog,pl. az oktatás tekintetében stb.

2017. szept. 21. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az OKJ képzés színvonala változó, iskola függő. Jól gondold át a pálya választást! A mentőzés nem az az ágazat, amiből majd vígan megélsz! Ha tényleg jól tanulsz és elhivatottnak érzed magad, akkor orvosira menj. Hátha meggondolod magad és mondjuk háziorvos leszel több pénzért. Vonulni így is tudsz majd a mentőknél. Ha orvosi nem akarsz, de diplomát igen, akkor a mentőtisztit javaslom. Ők ahhoz képest mekkora felelősségük van, rohadtul keveset keresnek.
2017. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szervusz én m.ápoló vagyok! M.ápoló képzés 2 éves első év nekünk többnyire elmélet volt, kisebb részt gyakorlattal, második év fordítva (gyakorlat nem csak mentőn történik hanem nagyrészt kórházi osztályokon). Iskola elvégzése után munkába is állhatsz. Nem tudom hol laksz de keresd fel a legközelebbi mentőállomást és beszélgess az ott dolgozókkal. Segíteni fognak a orientációdban.
2017. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik suliba

mész ?

2019. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!