Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha azonnal fel akarok mondani,...

Ha azonnal fel akarok mondani, pedig a szerződésemben 30 napos felmondási idő van kikötve, akkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nem akarok tovább ott dolgozni, mert kaptam külföldön egy sokkal jobb ajánlatot és elköltöznék.

Viszont nem akarok egy teljes hónapot várni.

Ilyenkor közös megegyezéssel lehet esetleg azonnali hatállyal távozni?

És ha nem megy bele a munkaadó, akkor elég ha egyszerűen nem megyek be az irodába és kirúg?



2017. szept. 24. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közös megegyezéssel lehet, ha a munkáltató eltekint a 30 napos felmondási időtől. Ha normális, akkor elenged. Ha nem, akkor vagy ledolgozod, vagy ott hagyod, de akkor számolnod kell azzal, hogy szerződést szegsz és anyagilag megbüntetnek.
2017. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. mekkora anyagi büntetésről lehet szó?
2017. szept. 24. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálam egy havi bért akartak behajtani, de a végén megmagyaráztam nekik, hogy jobb, ha hagyjuk egymást békén, mert nekem meg írásos papírjaim vannak a munkaadói szabálytalanságokról, munkaidőkeretekről, bérelszámolásokról :D Szóval nekem se felmondási idő nem volt a végén, se büntetés.
2017. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz nem hátrány és szívózik a munkaadó, a felmondás után táppénzre is mehetsz, ugyanúgy telni fog a felmondási idő, de próbálj előtte megegyezni vele.
2017. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konzultálj ügyvéddel. Sokféle helyzet lehet, ha például a cégnél sok a szabálytalanság, akkor nem nagyon szoktak ugrálni. Ha ilyeneket nem tudsz felmutatni, és csak úgy lelépsz, annak lehetnek kinos következményei: nem adják ki jó ideig a papírjaidat, továbbá egy jó ügyvéddel akár sokmilliós kártérítést is a nyakadba varrhatnak (pl. a cég elesett egy nagy megrendeléstől, stb.). Ha a végén nem is hajtanak be semmit, akkor is kínos és sokba kerül bíróságra járni, főleg külföldről. Valószínű a közös megegyezés a járható út.
2017. szept. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyenkor bemegyek A főnökhoz oszt közlöm vele hogy holnaptól ne számitson rám mert N-E-M J-Ö-V-Ö-K.Angliában is igy csináltam .Azt mondták a munkáltatók hogy ez igy korrekt hogy mindig szólok előtte. .Mármint hogyha másnap már nem akarok dolgozni menni akkor legalább még előzőnap a melóhelyen legalább közöljem az irodistáknál vagy a "hr" be v munkaügyon vagy humán erőforrásosoknál vagy valamelyik "fehérgalléros" b..zinál azt hogy "kiléptem".Ennyi.Nem kell ezt itt "túllihegni"".Tisztában vannak ők is azzal hogy jönnek az emberek mennek az emberek.Kapitalizmusba szabadság van.Ha nemtetszik a melóhely vagy csesztetnek a kollégák akkor fogod magad otthagyod fa..szba az egészet oszt csákó.Keresel magadnak egy normális munkahelyet olyan helyet ahol nem basztatnak amiatt amilyen vagy.Különbenis Ma már mindenki "hetente" vándorol új munkahelyre..
2017. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os jó vagy :D
2018. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!