Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen feltételekkel mi az...

Ilyen feltételekkel mi az elérhető reális fizetés? (mérnök)

Figyelt kérdés

Gépészmérnök MSc végzettség, 4,5 év tapasztalat, angol (szakmai) tárgyalóképes ismerete, német társalgási szintű ismerete.


A tapasztalatból a fele kb. vezetői, tehát tartozott közvetlen irányításod alá 3-4 ember.


Multiknál elkérhető ilyen kvalitásokkal "szimpla mérnöki" pozíciókért bruttó 600-700.000 Ft közötti összeg?



2017. okt. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Inkább bruttó 400 ezer forintot tartok reálisnak.
2017. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bruttó 6-700 sima egy jobb helyen, ha van projektes tapasztalatod is, akkor 8-1000k is lehet, sok függ a bértárgyalástól.
2017. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: annál a jelenlegi helyemen is 100assal több..


Másodiknak: Köszi a választ, hasonlóan gondoltam én is.

2017. okt. 3. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
"1000k" ... te komolyan mérnök vagy?
2017. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
@4 Bruttó fizetéseknél simán szokás így megadni az egymillió körüli összegeket, de örvendek, hogy a lényegre reflektáltál.
2017. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2-essel, mostanában nehéz felvenni embert, lehet kérni bátran. Én azt látom (multinál), hogy a most felvett mérnök/kisfőnök pikk pakk megkapja azokat a benefiteket (pl. autó) amiről 2-3 éve még csak nem is álmodhatott egy friss kollega.


Ami egy kicsit rizikós, hogy ha sokat kérsz (és fölvesznek, mert kell az ember), és nem teljesítesz nagyon jól, akkor 1-2 év múlva (cégkultúra függő) könnyen belekerülsz egy leépítésbe.

2017. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!