Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most volt egy ugrásszerű...

Most volt egy ugrásszerű fizetésemelés a volt munkáltatónál. Megpróbáljak visszajelentkezni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Most már minek?

Azt az kapta aki akkor ott volt, te meg így jártál :P

2017. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne alazd meg magad ennyire a pénzért..

Ha meg nem jelent gondot, akkor jó pénz van a prostitúció van..

2017. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok prosti, csak bunkóság volt elküldeni, mert az új helyen maximálisan meg vannak velem elégedve. Aztán kiderült, hogy mégis megtartottak volna, de akkor nagyon berágtam. Hátha lesz még böjtje ennek a nagy emelésnek, pl. kirúgnak 1-2 oda nem illő "dolgozót".


Igazad van, nem alázom meg magam, volt egy-két bunkó, de a többiekkel jól kijöttem, sőt a mai napig is.

2017. okt. 7. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha van elég merszed, jelentkezz.

Amennyiben bennük meg van következetesség, körülröhögnek.

(Ha cégtulaj lennék, én ezt tenném.)

2017. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Visszajelentkezhetsz, de esèlyes hogy körberöhògnek. Vagy ha nem, akkor visszavesznek a régi feltètelekkel. Az ùjjal én nem vennèlek fel. Aki csak a pénzt látja egy munkahelyen, azzal nem foglalkozom.
2017. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, én lelkiismeretes voltam, fizetés figyelembe NEM vételével. Nagyon sokszor hazahoztam a munkát, hogy rendesen ki tudjam dolgozni. Emellett terhelhető voltam, elég sok mindent "lepasszoltak", míg más csak henyélt, trécselt.


Tehát nem minden a pénz, de egyfajta motivációs eszköz, a dolgozót ne tekintsétek igás lónak, hogy ingyen dolgozzon. Természetes, hogy a régi feltételekkel nem mennék vissza, ha már máshol elhelyezkedtem, megbecsülnek, de nem túl jól fizetnek...

2017. okt. 7. 18:49
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
76%

Hülyeséget beszéltek.

Van,hogy az ember egy adott időpontban már nem lát kihívást, előrelépési lehetőséget, perspektívát a jelenlegi helyén, kilép, átmegy valahová, aztán amikor a régi helyén nyílik egy tethezálló pozíció, pár év múlva pályázik a volt cégéhez. Nyilván ennek erős feltétele, hogy annakidején meg voltak vele elégedve, és jó szájízzel váltak el. Nincs ebben semmi különös. Nyilván, ha fél éve mentél el és asztalt borogattál a főnökre, akkor el fog hajtani a tarkaf.aszba...

2017. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszodat. Rengeteget tanultam azáltal, hogy rengeteg minden az én asztalomon landolt. De! Bármit teljesítettem, természetesen nem váltunk el rosszban, egy személlyel nem lehetett kijönni, de majd 11 hónap múlva jelentkezhetek egy különleges pozícióra. (azért írtam 11-et, majd bő 1 hónapja jöttem el és ahhoz, legalább 1 év "jogviszony fenn nem állása" kell, mármint az ex-helyen).
2017. okt. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!