Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnám rávenni magam,...

Hogy tudnám rávenni magam, hogy reggel, esetleg kevés alvás után bemenjek rendesen dolgozni mint mások? Több helyről is kirúgtak, mert egyszerűen más a bioritmusom, nem tudok korán kelni, és rendszeresen késtem / nem mentem be.

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Hagyományos vekkerből 3 db a lakás 3 különböző pontjára, illetve saját lakás vásárlása/bérlése és fenntartása önerőből, rokoni anyagi segítség nélkül.

Ha ezt megvalósítod, garantáltan nem lesz kifogás a bioritmusod, alias lustaságod.

Ha nem, akkor úgy kell neked!

2017. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

A szükség nagy úr. Majd ha nem lesz egy petákod se és választhatsz vagy bevonszolod magad vagy egy kiló kenyérre se lesz pénzed majd egyből fel tudsz kelni.


Dobd el az összes pénzed ne maradjon egy filléred se és meglátod másnap már lesz kedved (okod)felkelni.

2017. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

"egyszerűen más a bioritmusom,"


Képzeld nekem is 3 műszakos meló mellett hetente más a bioritmusom, mégis élek és csinálom. A tied inkább baromi elkényeztetett lustaság, mint bioritmus probléma. Ahogy előttem írják: majd ha nem lesz aki eltartson és 0 pénzed lesz, nem a bioritmus lesz a legnagyobb gondod.

2017. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, azzal a kiegészítéssel, amit a keresőszavaknál magad is pedzegettél: akaraterő.

És fegyelem. Este időben lefeküdni (kb. 10 körül), csak hétvégén bulizni.

Alvásra szüksége van a szervezetnek a jó teljesítőképességhez.

2017. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ilyen, hogy más a bioritmusod. Legalább is hosszútávon.

Én egyetem alatt hajnal 3-6 között feküdtem. Dél körül keltem, amióta dolgozom 7 előtt kelek és 1 körül fekszek.


Persze ha nem akarsz felkelni, akkor kell valami kifogás “önhibádon kívül”. Pedig könnyen tehetsz ellene. 1 hétig felkelsz reggel és időben fekszel.

Ha nagyon nem megy akkor kva hangos vekkerek 2-3 helyre, mint fentebb is írtak.

Ha ez után visszafekszel és elalszol akkor meg csak simán lusta dög vagy.

2017. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Nincs olyan, hogy más a bioritmusa az embernek. Bele fog telni 1-2 hétbe, mire teljesen átáll a szervezeted a korai kelésre, de utána ugyanannyira természetes lesz, ha az alvási időtartamod ugyanannyi lesz, csak korábban kezded és korábban van vége.


A probléma az, hogy nem voltál elég elszánt erre az átállásra. Megérdemled, hogy kirúgtak.

2017. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

"Nincs olyan, hogy más a bioritmusa az embernek. Bele fog telni 1-2 hétbe, mire teljesen átáll a szervezeted a korai kelésre"


Hogyne lenne már. 1 hét éjszakás műszak után 1 hét délelőtt, aztán 1 hét délután. Nincs időd átállni egyikről a másikra, mert mire megszoknád jön a következő.

2017. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Akkor keress olyan munkaadót amelynek szintén más a bioritmusa.
2017. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy célt, amiért dolgozz, amit el akarsz érni. Közhelynek hangzik talán, de ha van igazi célod, akkor hajlandó leszel változtatni a bioritmusodon, akkor könnyebb lesz dolgozni is. Hidd el, célszerűbb, mint kényszerűségből tenni mindezt, ami előbb-utóbb bekövetkezik.
2017. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, és mindenki! Igen, ezen gondolkozom, hogy annak az életnek mi értelme, ha csak az éhenhalástól való félelem miatt vagyok motivált és járok be?
2017. okt. 10. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!