Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állami szférában egy pályakezd...

Állami szférában egy pályakezdő informatikus mennyit kérhet (Budapest)?

Figyelt kérdés
Informatikai kisegítő állásban, (program javítás, tesztelés, dokumentáció, oktatás és még egy csomó dolog lenne a feladat)

2017. okt. 10. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy állami szférába szeretnél menni?


Nekem ez a feladat leírás is kicsit össze-vissza, ez alapján én arra gondolnék, hogy azt sem tudják mit akarnak.


Kérnek felsőfokú végzettséget?

2017. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kérnek és elég nagy a munkaköri leírás, bár legalább változatos
2017. okt. 10. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Az ég áldjon meg, ne menj állami szférába versenyképes tudással. Hidd el, mindenki jobban jár.
2017. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állami szférában nincs alku. A törvény szerint besorolnak végzettség alapján aztán amit kapsz beoszthatod. Kb. minden hónap huszadikáig lesz elég.
2017. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem is informatikai hanem csak kisegítő munka, ráadásul állami szféra, és a leírás alapján se tűnik egy komoly dolognak. Szerintem bruttó 161-től ne számíts sokkal többre.
2017. okt. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából a gyakorlatban annyi lenne a tényleges munkád hogy néha kicseréled a nyomtató tonert. Nem javasolnám. Mennyire állami ? Önkormányzat ? Ott bruttó 161-et fogsz kapni.
2017. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nem önkormányzat, minisztérium
2017. okt. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!