Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állatorvosi asszisztens?

Állatorvosi asszisztens?

Figyelt kérdés
Állatorvosi asszisztenstől kérdezném, hogy a gyér fizetés mellett ( legalább is mindenhol ezt olvastam) mennyire élvezi a munkáját?:) Előre is köszönöm a választ, ha kapok!
2017. okt. 16. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az inszeminálás valódi kéjmámor! Mikor látod a bika fejét lilulni!
2017. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Red Bull...?
2017. okt. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Későn válaszolok, de nemrég kezdtem el a szakmában dolgozni. Állatorvosi egyetemre készülök, de úgy döntöttem, hogy kihagyok előtte egy évet, hogy tisztában legyek azzal, hogy mire is vállalkozok. Csak néhány hete kezdtem, de imádom, és megerősített abban, hogy később állatorvosként szeretnék dolgozni. Nagyon érdekesek a műtétek is amiken bent szoktam lenni. A fizetés tényleg kevés, de én még otthon lakok, így a saját költségeimet többnyire tudom fedezni a fizetésemből, de egy albérletre nem lenne már elég.
2018. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!