Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön jól keres egy...

Külföldön jól keres egy logisztikai és szállitmányozási ügyintéző?

Figyelt kérdés

Most végzek idén ezzel a szakmával. Azon gondolkodtam 1 évig egy nagyobb cégnél gyakornokként dolgoznék amig leteszem az angol nyelvvizsgát és kimennék külföldre.

Kint mennyit keresnek ezzel a szakmával kb? Mondjuk Angliában.

Itthon változó, valaki 140 netto nyelv nélkül, aki meg azzal rendelkezik ugye alap 20eFt +, de csak annál feljebb mehet. A logisztika egy eléggé fejlődő ágazat még itt M.o-n is, ezért gondolkodtam rajta külföldön jobban megérné-e mint idehaza.



2017. okt. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen papírod van? Ugye nem vmi OKJ?
2017. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Benne van a tagekben h OKJ. De igen az, 2 éves ez a képzés 2 heti 3 gyakorlattal, egy elég jó cégnél vagyok. Nem az a gyorstalpalói. Egyébként mi a baj az OKJ-vel?
2017. okt. 18. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs h ezt mondom de sztem ez nem egy olyan szakma amivel külföldön úgy nagyon lehetne helyezkedni
2017. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!