Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ponthegesztési-paraméterellenő...

Bornie kérdése:

Ponthegesztési-paraméterellenőr - Karosszériaüzem állás alapbér?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Jelenleg ebben a pozícióban milyen alapbérre lehet számítani/kérni bértárgyaláson? Munkavégzés helye Audi, Győr.

Milyen juttatásokat szokott még adni a cég? 13. havi tudom, hogy van, cafetériáról tud valaki valamit?


Köszönöm!



2017. okt. 21. 07:07
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok Audis . Csak a parom. Szerintem a bruttod attol fugg hogy mennyi gyakorlattal , tapasztalattal rendelkezel. Megkerdezik interjun hogy mennyi a berigenyed. Amennyiert neked megerne ott dolgozni nettot mondj ha behivnak . Van 13 havi van evi 600ezer brutto kafeteria van mozgober premium bonusz.. ha messzirol jarsz van munkasszallo..van ceges busz. Van sok minden plusz juttatas. A munkasszallo korrekt sztem . Persze ez attol fugg h kinek milyen igenyei vannak.
2017. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!