Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most akkor ez hogy van (SOS)?

Most akkor ez hogy van (SOS)?

Figyelt kérdés

Nézegettem az állásokat és ezt találtam az Aldi oldalán.

Ezt találtam: [link]

És azt írja, hogy: " lezárt - akár nem kereskedelmi - legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik"

Most ha nekem van egy

54-521-03 azonosítójú, Gépgyártástechnológiai technikus megnevezésű érettségire épülő végzettségem akkor van esélyem az állásra?! Tudom ég és föld a kettő de azt írták akár nem kereskedelmi végzettség is lehet.

Fontos a válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 21. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Az apjuk fa**át. Amíg nem dolgoztál boltban legalább 2 évig, addig teljesen esélytelen, hogy ide felvegyenek, az mondjuk igaz, hogy a végzettség nem lényeg. Egyébként meg a legtöbb bolti dolgozó soha a büdös életben nem fog előlépni és előléptetésnél sem számít a végzettség, csak jól kell tudni nyalni.
2017. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, max. nem hívnak be és vesznek fel.
2017. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!