Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés hogy megy munka...

Álláskeresés hogy megy munka mellett (munkahelyváltás)?

Figyelt kérdés

Ha addig a helyeden maradsz, amíg nincs hova váltani, nem tudsz elmenni állásinterjúkra, mert este már senki nem foglalkozik veled, keresnek mást.

Ha felmondasz, akkor mi van, ha hónapokig nem találsz másikat, ill másik ugyanannyira jót? Csak pl eladóit, azt is esetleg részmunkaidőben?


2017. okt. 26. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam addig felmondani, amíg nincs biztos állásom. Az interjúkat pedig simán megoldom szabadsággal (akár csak fél napot veszek ki rá, elég szokott lenni), csúsztatással vagy extrém esetben táppénzzel, de volt már Skypeon is interjúm, miközben otthonról dolgoztam aznap.
2017. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szabadság nagyon kevés van, a fél nap pedig nem mindenhol játszik.

Szerelőkre, orvosokhoz, ha az ember sulizik, vizsgákra, ha jogsit szerez, forgalmi vizsgákra vagy ezekre mind is kell szabadság. :(

2017. okt. 26. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor betegszabi.

Én volt hogy megmondtam, elfogytak a szabadságaim, tudunk-e olyan időpontot egyeztetni, hogy munka előtt, munka után tudjak menni interjúra. Nem csapták rám a telefont. Pénteken rövidebb a munkanap, így pénteken délután mentem, rögtön munka után.

2017. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!