Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkával mennyit tudok...

Diákmunkával mennyit tudok keresni havonta? (főleg tapasztalatokat várok, de bárki válaszát szívesen fogadom)

Figyelt kérdés
16 éves debreceni lány vagyok, jövő nyáron szeretnék munkát vállalni árufeltöltőkénk, esetleg takarítást is Tescoban/Aldiban/Lidlben. Egész nyáron ráérek (kivéve 1 hét, mikor nyaralunk, és néha a hétvégék). Ebben a munkakörben kb hány órát kellene dolgoznom hetente? Nekem a legjobb a nappali műszak lenne reggeltől max kora délutánig. Milyen feltételeknek kellene megfelelnem? Melyik szervezeten keresztül lenne érdemes keresgélnem? Kell hogy legyen saját bankszámlám a fizetés átutalásához? És mennyit tudnék keresni havonta? (ha számít még nem végeztem nyári/diákmunkát soha, és tudom hogy messze van még a jövő nyár, addig még nézelődök, keresgélek, de ezt nagyon elhatároztam magamban)

2017. okt. 31. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hetente kb 40 óra korul kellene dolgoznod ha csak a hétköznapokat nézzük. Behívnak majd egy IQ tesztre és ha azon átmész valószínűleg felvesznek bár ezek a melók inkább egyetemistáknak vannak. Valamelyik iskola szövetkezeten keresztül próbálkozz. Igen kell saját bankszámla. Szerintem olyan 90 korul tudnál vele keresni havonta.
2017. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha iskolaszövetkezeten keresztül dolgozol heti 40 órában akkor minimum 108e körül kell kapjál, mivel annyi a nettó minimálbér iskolaszövetkezetben dolgozó diákoknak. Ennél csak több lehet.

Ha heti 40 óránál többet vagy kevesebbet dolgozol akkor arányosan számold ki.

Mondjuk 18 év alatt hivatalosan max 8 órát dolgozhatsz és éjszakai műszak tilos.

2017. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 65E kerestem, heti 18 órát dolgoztam. Kiemelt bérezésű Mekiben
2017. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!