Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkáltatóm november...

Ha munkáltatóm november elsejére rendkívüli túlórát rendel el, ami egyébként is fizetett ünnep lenne, mert saját műszakra esik. De reggel közlik velem hogy ma nem lesz munka. Tehát így hogyan alakul ennek a napnak az elszámolása?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy ilyenkor jár-e valami járandóság erre a napra? Annak ellenére hogy hazajöttem.


Mert ha jól tudom akkor fizetik,csak a túlóra pótlékot buktam.


Mert ugye elvileg szabadságot erre napra nem tud írni hisz ünnepnapi rendkívüli túlóra volt..ami nem az én hibámból nem jött össze.



2017. nov. 1. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
a maradék óra fizetett ünnep. Amennyit dolgoztál annak a bére meg az ünnepnapi pótléka megillet. Ha nem volt meló egyáltalán, akkor bementél meg hazamentél puszira, marad a fizetett ünnep.
2017. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!