Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában így kaphatna szerint...

Angliában így kaphatna szerintetek vidéken a barátnőm valamilyen ülő munkát?

Figyelt kérdés

Tervezzük a kimenetelt, barátom mondta szeptemberben biztos lesz felvétel ahol dolgozik a gyárban, szóval nekem lenne munkám, de ha nem is ott valamit biztos találnék.

Barátnőmmel viszont az a baj, hogy csontkinövése van, műtötték és o lába lett. Nem bír állni, cipekedni főleg nem a lába miatt, nagyon megterhelné, még az állás is nehéz lenne neki órákon át.


Most fejezi be az egyetemet bölcsészet anglisztika bsc, de nem megy tovább belefáradt, ez meg itthon se ér semmit nem hogy kint mester képzés nélkül. Ez így olyan mintha nem is lenne. Angol, német megy neki, vidékén hol lennénk nem tudom meg modani, de úgy se mondana sokat szerintem.


Van valami halovány remény, hogy találna szerintetek valami olyan munkát ami nem fizikai? Bármi ami nem álló , és láb terhelő. Kérdeztem a barátomat is, aki kint él, azt mondja nagyon nehéz lenne, lehet találna lehet nem. Itthon diákként dolgozott eddig, februártól fog főállásban még nem tudja mit, itthon mondjuk utazasi irodat szeretne vagy pénzváltót, vagy valamilyen irodait ha akad, word exel megy neki nagyon.

De kint nyilván nem lenne olyan egyszerű


2017. nov. 3. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eladható szaktudás nèlkül esèlytelen. Nem a papír hiány a gond, hanem a szaktudásè. Klasszikus bevàndorlò melókra esèlyes. Ha az angolja jó, akkor mehet esetleg recepciòsnak mondjuk.
2017. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is anglisztika alapot végeztem otthon. Tolmács és fordító vagyok szabadúszóként. Itt kint el kell végezni hozzá egy tanfolyamot, hogy felvegyenek az adatbázisba. Igaz, én nem Angliában élek, de szerintem ott is lehet hasonló tanfolyam.
2017. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Gondolkozz egy kicsit!


1. Vidéki Anglia! ---> Ugyan úgy nincsenek diplomás állások mint Magyarországon a kisebb városokban. Ha 3 diplomája van valakinek azzal sem megy semmire. Kivétel, ha valaki mérnök. Lásd: Eger


2. Büfészakos diploma a kelet-európai pusztáról ---> Nem ér semmit külföldön.


3. Angol nyelvtudás ---> Angliában nem számít extrának.


4. Ő magyar ---> A helyi lakosokat preferálják az olyan állásoknál, amikből kevés van.

2017. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szomorú, de szaktudás nélkül tényleg csak takarítás, vendéglátós kisegítő, meg hasonlók vannak.

Esetleg elmegy bébicsősznek, de az csak aprópénz a kinti árakhoz viszonyítva.

én a helyében sürgősen beiratkoznék valami tanári szakra, mert se az iparban, se a szolgáltatás szektorban nem sokra megy bölcsész diplomával.

2017. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg recepciósnak mehetne pl hotelba, iskolába.
2017. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!