Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi baleset esetén, ha...

Munkahelyi baleset esetén, ha lejár az 1 év táppénz? 2016. dec volt egy munkahelyi balesetem. Elestem és szilánkosra törött a jobb könyököm és a felkar csontom, ezért volt egy komoly műtétem! Ezt köv. Júniusba és októberben még kettő.

Figyelt kérdés
2017-12 16-ig vagyok jogosult a táppénzre! Ha a karom ebben az ütemben javul, félek hogy nem fogok addigra felépülni, és akkor kereset nélkül maradok? Mit tudok tenni?

2017. nov. 6. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A munkahelyi balesetről készült baleseti jegyzőkönyv amiben megállapították, hogy nem Te voltál a hibás hanem a cég volt a ludas?
2017. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, 1 évig lehet vki táppénzen. Utána el kell indítani a rokkantságit. Lehetsz ideiglenes rokkantságin, amíg nem gyógyulsz. De hosszú idő, mire elintézik.
2017. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy évvel hosszabbítható a baleseti tp.
2017. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,készült baleseti jegyzőkönyv.Már 11 hónapja kapom a 100% táppénz de mi lesz ez után mivel 3 hete mütöttek legutóbb.Dec lejár a táppénz és még nagyon nem vagyok jól
2017. nov. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!