Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elszúrt állásinterjú, ezek...

Elszúrt állásinterjú, ezek után lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék munkahelyet váltani, ma voltam egy interjún. Nem tudom, hogy mi jött rám, elkezdtem mondani a tanulmányaimat és korábbi munkahelyeimet, nagyon izgultam, felét sem sikerült elmondanom annak, amit szerettem volna. A HRes is észrevette, közbe is szólt, hogy mi a legrosszabb és legjobb tulajdonságom. Erre mondtam, hogy nagyon izgulós vagyok idegen környezetben ha szerepelnem kell, erre nyugtatgatott, hogy ő is ilyen, mintha magát látná. Úgy érzem teljesen beégtem, mikor nem volt munkám és állást kerestem teljesen nyugodtan elmondtam mindent, a mostani helyemre is a "határozottságom" miatt vettek fel állítólag. Szerintetek ezek után lehet még esélyem? A vége felé már jobban tudtam mesélni a jelenlegi feladataimról, magamról, de hosszabb mondatokat már levegőért kapkodva nyögtem ki.
2017. nov. 10. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de aki egy szimpla interjún így bestresszel, attól és sok jót nem várnék. Oké, hogy mindenki izgul kicsit, de nem az életed múlik rajta nyilván.

Esélyed lehet persze, ha azért megvan a kellő tapasztalatod meg hozzáértésed, de a helyedben inkább ezt is egy tapasztalatnak könyvelném el, hogy a jövőben ne reagáld túl ennyire.

2017. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Persze, hogy van esélyed, ez nem akkora gáz, amit leírtál. Kevés ember van, aki nem izgul az interjún.


Ha kiváló stressz menedzsmentet követelő pozícióról van szó, akkor valószínúleg nem fognak felvenni, de hidd el, ez esetben te is jól jársz, mert olyan munka nem hiszem, hogy való lenne neked ^^


Úgyhogy nem hiszem, hogy rosszul fogsz kijönni ebből ^^

2017. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!