Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül melyik munka keres...

Ezek közül melyik munka keres jobban külföldön? Illetve melyik országba lenne érdemes elmennem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és még gondolkozom, hogy mi legyek. Szóval ezek közül melyik keres jobban külföldön? Kamionsofőr, Rendőr, Pincér. Én Ausztriára gondoltam, csak a német tudásom és jegyeim nem a legjobbak... De Angolul meglepően jó vagyok és tetszik is.

2017. nov. 10. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az ugye meg van hogy rendőr csak abban az országban lehetsz, amelyiknek állampolgára vagy?
2017. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: még csak 13 éves... honnan tudná szerinted?
2017. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

#1

Bármelyik ország állampolgára lehet még.

2017. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pincér egy szakma, az lehetsz könnyen.

Rendőr mint bevándorló már sokkal nehezebb.

Kamionos könnyen lehetsz ha ráérzel, de az egy életmód. A másik kettőnél dolgozol X órát majd hazamész, na a kamionozás az nem ilyen...

2017. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akk rendőr ugrott? :/ Hát oké, köszi a válaszokat :)
2017. nov. 10. 21:59
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha csakis külföldön akarsz dolgozni, akkor tényleg ugrott a rendőr. Macerás bevándorlóként rendőrnek lenni. Szerintem járj egy vendéglátós suliba és ha ott végzel, akkor lesz egy pincér szakmád és ha még mindig akarsz kamionozni, akkor leteszed a jogsit és megpróbálod.
2017. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes mivel ez a 3 munka kicsit se kapcsolódik egymáshoz. Mondjuk még csak 13 éves vagy.
2017. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!