Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány sikertelen állásinterjú...

Hány sikertelen állásinterjú után mennétek ki külföldre krumplit pucolni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg jogàszlànyt..😀
2017. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
nincs olyan munka ahol csak krumplit pucolsz. amúgy ha sok sikertelen interjúm lenne, magamba néznék hogy nem-e bennem van a hiba.
2017. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha én újra kezdeném, akkor már 2 3 után eliszkolnék, bárhova, csak el. Mert míg más tömi a zsebeit és szórakoznak veled, a te életeddel, a te károdra és le..ják magasból, hogy élsz e vagy halsz, addig más építi az életét, a karrierjét, élvezi a mindenféle földi jót, addig téged jól megkílóztatnak, ha hagyod.
2017. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Nocsak nem megy a 18+ os szakma?

Pedig gondoltam már kitanultad a mesterséget akkor ezt már külföldön is csinálhatnád tovább nagyobb zsozsoért. De lehet hogy még az ágyban sem vagy jó?

2017. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én eleve meg se próbáltam itthon elhelyezkedni, lediplomáztam gyorsan és már mentem is mosogatni külföldre. Amióta megkapom még a 14. havit is, százeuróssal törlöm a könnyeimet ahogy olvasom otthon hogy szenvednek az emberek a rezsimtől.
2017. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szenvedek a te rezsidtől, utolsó :D
2017. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
#5 és mégis minek diplomáztál le, vadbarom
2017. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Ha megfelelő korban lennék, 0 db próbálkozás után lelépnék. Mivel a munkaerő is egy árucikké vált, ott add el, ahol a legtöbbet fizetnek érte. Mivel a munkáltatók se szolidárisak Veled - sem itthon, sem külföldön - egyből, lelkiismeretfurdalás nélkül kirúgnak, ha az üzleti érdekük úgy kívánja meg, te se legyél ebben a tekintetben lelkizős.

A Magyar Kormány - remélem - így egyel több indokot fog látni a távozásodban, hogy végre fizetnie/értékelnie kellene a munkaerőt.

Üdv.

2017. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!