Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18- 19 éves,11 osztályt...

18- 19 éves,11 osztályt végzett diáknak C1 angol nyelvvizsgával milyen lehetőségei vannak angol nyelvterületen történő NYÁRI diákmunkára?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
18F. Ezt elfelejtettem
2017. nov. 17. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:
konyhai kisegítő, mosogató hajón szabadságolások ideje alatt?
2017. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Naa ilyenekre gondoltam. Esetleg tudsz weboldalt amin ilyen lehetőségekre lehet jelentkezni?
2017. nov. 17. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:

A nyári munkára való jelentkezés még elég korai.

Amúgy írd be a keresőbe, hogy diákmunka/diákszövetkezet/iskolaszövetkezet és kiad kb. 10 diákmelós oldalt.

Szerintem C1 angollal irodai melóra is mehetsz.

2017. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte semmi. Túl sok mindennek kéne kalpolni, hogy sikerüljön és megérje.
2017. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ha már ilyen jól hozzászóltál a témához legalább kifejtenéd?
2017. nov. 19. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze szívesen.

Két lehetőséged van a kimenésre.

1. Munka közvetítőn keresztül aki szinte 100 % hogy valahol átfog verni. A legvalószínűbb, hogy nulla órás szerződést irat alá veled. Ami nem kötelezi őt arra, hogy munkát adjon neked. Valamint biztos, hogy a minimálbért fogja neked adni, ami esetedben 5.6 per óra . [link]

Aztán a szállást is rajta keresztül fogod kapni amiért szintén le fog vonni a béredből. Többet mint az a szállás érne. A munka helyeden ami valami betanított unka pl takarítás, csupa külföldivel leszel együtt akitől nem fogsz angul tanulni max lengyelül.

(ezek nem légből kapott dolgok hanem emberek mesélték akik így jöttek ki.)


2. Magadnak szervezed meg a dolgot amiben még több bukkanó van.

Szállás. Ha megérkezel hol fogsz aludni? Ha nem ismersz senkit akkor a hostel a legolcsóbb ami 10 font per nap. Megvannak az előnyei és a hátrányai. Itt elvagy pár napot amíg szerzel saját szállást, ahova kel kaukció (amit nem biztos, hogy vissza kapsz, tapasztalat).


Munka ez a nagyobb buktató akár hetekbe is kerülhet amíg munkát szerzel. Mert sok meló van ami nem igényel képzést csak egy heti 16 órát adó takarító munkával semmire nem mész. Plusz olyan meló kell neked ami. Nem minimál bért fizet mert azzal megvagy lőve. Teljes állás mert 16-24 órával mit kezdesz? nem kapsz elég pénzt. Olyan távolságban van ahova el is tudsz jutni.


Azt még nem is firtattuk, hogy hivatalos dolgok elintézése. Ni szám kérése, bank számla nyitás. Szerintem ez túl sok buktató egy nyári melóhoz, de lehet hogy csak szerintem.

2017. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a választ! Azért még keresgélek..
2017. nov. 20. 16:51
 9/9 anonim válasza:
Au pairnek eltudnál menni. Vagy több szállodába keresnek nyári munkára fiatalokat. :)
2017. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!