Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az lenne a kérdésem hogy a...

Az lenne a kérdésem hogy a Spar vesz fel 18 év alatti diákokat árufeltöltőnek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha elmúltál 16 van lehetőség diák melóra
2017. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmúltam 16 csak nem tudom hogy Spar foglalkozik-e diákokkal!
2017. nov. 18. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, éjszakai árúfeltöltés van!
2017. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor ott nem is próbálkozok! Esetleg Lidl Tesco?
2017. nov. 19. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De a Spar is vesz fel diákokat. Multijob oldalán nézelődj
2017. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés már régi de azért hátha ér bármit a válaszom :)


Szinte mindegyik szupermarket keres diák munkatársat hosszútávra, az Aldi a kivétel, ők csak 1-1 alkalomra raktárba :)

De a SPAR, a Lidl, a Tesco, a GRoby, a Penny Market és a CBA, de már a Manna ABC is folyamatosan keresi a diák munkaerőt.



A SPAR 16 éves kortól fogad árufeltöltésre illetve csemegepultba. 18. életévét betölfött diákokat pedig pénztáros pozícióra. És ez kb. mindegyik áruháznál így van.


A Multi Jobbal, a Meló-Diákkal és a Fürge Diákkal vannak kapcsolatban, én az utóbbit ajánlom, ők a leggyorsabbak.


A Lidl a Job-Force Iskolaszövetkezettel, a már említett Multi Jobbal (itt 2 hetente utalják a Lidl-ben ledolgozott béred) és a Biztos Ponttal állnak kapcsolatban.


A Tesco pedig velük:

Meló-Diák, Fürge Diák, Pensum, Multi Job, Biztos Kész, PannonWork, DiákNavigátor, Mind-Diák, Diák Navigátor... szóval jó sokkal.


A GRoby kizárólag a Meló-Diáktól fogad diákokat.


Penny Marketnek a Job-Force Iskolaszövetkezet a fő partnere. De a Biztos Ponttal is kapcsolatban vannak.


CBA az Y Generációval és a Meló-Diákkal van szerződésben.


A Manna ABC pedig a MADS-sel és a Meló-Diákkal.


Remélem tudtam segíteni :)

2018. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!