Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mennétek Írországba dolgozn...

Ti mennétek Írországba dolgozni a helyembe?

Figyelt kérdés

Anyának egy volt főnöke és egyben nagyon jó barátja kint dolgozik 10 éve a feleségével, most hazajöttek látogatóba és felajánlották, hogy menjek ki hozzájuk.

Azt mondták szállásban és anyagiakban segítenek, hogy megindulhassak. Nyelv tudás sem kellene mert ott Magyarok dolgoznak ahova kerülnék. Egyébként mosogatni kellene napi 8 órában heti 5 nap és 300 felett kapnék.



2017. nov. 19. 08:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Helyemben*
2017. nov. 19. 08:37
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha itthon nincs munkád, simán
2017. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha kaját meg szállást is neked kell fizetni egy idő múltán akkor a 300 rugó nem egy nagy lové.
2017. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltem velük és nem 300 hanem 400 fölött :)
2017. nov. 19. 12:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

" 300 felett kapnék."

300 mi? Malacfarkot? Bruttó vagy nettó malacfarkot?


"Egyébként mosogatni kellene napi 8 órában heti 5 nap"

Hiszel még a mesékben?


". Nyelv tudás sem kellene mert ott Magyarok dolgoznak ahova kerülnék."

Ez szép és jó, és Magyarok kisérnének mindenhova? Aláirsz egy szerződést, amit nem értesz? Nem csak munkahelyen kell ám beszélni.


Ha jelenleg nincs munkád, akkor egy próbát megér. De ne éld bele nagyon magad. Addig is egy kis nyelvet tanuljál.

Sok sikert.

2017. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mesékben nem hiszek...abban igen, hogy én még meg sem voltam anyáék már ismerték őket, ők pedig 10 éve vannak kint. Nyilván tudják mi a helyzet. Plusz ők is igy kezdték mikor kimentek. :)
2017. nov. 19. 12:21
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként forintról beszéltem és logikusan nem háromszáz forint :'D
2017. nov. 19. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:

"Mesékben nem hiszek...abban igen, hogy én még meg sem voltam anyáék már ismerték őket, ők pedig 10 éve vannak kint. Nyilván tudják mi a helyzet. Plusz ők is igy kezdték mikor kimentek. :)

"

A mesét a 8 órás, heti 5 napos munkarendre értem.


300 E Ft? Nettó vagy Bruttó?

Ha nettó 1000 Euró, akkor az arra elég, hogy kifizesd a lakhatást és talán megélj. Bár "tömegszálláson" talán tudsz spórolni.

2017. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nettó 400 fölött. Azért minimális Angol tudás van. Na meg 20 éves vagyok ilyenkor jobban ragadnak a dolgok. Náluk laknék jó darabig még, nem szállás:)
2017. nov. 19. 12:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Végigolvasva, amit írtál, szerintem neked tipikusan nem éri meg kimenni szakképzettség és nyelvtudás nélkül. Sajnos elég sok a félrevezető sztori, amely úgy állítja be a külföldi életet, hogy ott mosogatásból is kiskirályként lehet megélni.
2017. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!