Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen elismert (nem gyorsétte...

Manyoki Barnabas kérdése:

Milyen elismert (nem gyorséttermi betanított szolga) munkát lehet iskola mellett végezni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire ahol föl is kell normálisan öltözni, és valamelyest komolyabb munkát kell végezni, nem minimál bérért. (pl.: pincér, szállodai recepciós, londiner) Hivatásomat tekintve középiskolás tanuló vagyok, informatika (programtervezés területén), emellett szabadúszó 3D grafikus, és eddig csak a Mc Donald's-ban dolgoztam hivatalosan. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 19. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
OVB
2017. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nespresso, munkaviszony, órabér 1400. Fizetett szabi, betegszabi, minden, ami a munkaviszonnyal jár. Cafetria is van, ruhapénz is.

De voltam könyvelőirodában adatrögzítő, azt is szerettem.

2017. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nespressonal mi voltal pontosan? Amugy koszi a valaszt!
2017. nov. 19. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eladó :) Kávét főztem, kapszulát és kávéfőzőt adtam el, a vevők a normálisabb fajtából valók :)
2017. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sm's girl ***** válasza:
100%

Én a Meló-Diáknál voltam mentor, bár ezt inkább csak nyárra tudom ajánlani. Kaptam saját gépet meg telefont, rengeteg felelősség van rajtad, te szervezed le a diákok beosztását, egyeztetsz a partnerekkel, bérszámfejtést csinálsz, stb.

Rendes bejelentett, a munkaidő annyiból kötetlenebb hogy van hogy otthon is dolgoznod kell, de alapból az iroda nyitvatartási ideje, rugalmasak ha beteg vagy vagy valami nyűgöd van, persze ha közben akárhonnan ugyanúgy tudsz dolgozni. 950 ft az alap április közepén, augusztusra már 1150 ft volt az órabérem.

2017. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyik kedves valaszado: Es ezt miert csak nyarra ajanlod?


Masik kedves valaszado: hol tudok eladonak jelentketni? Felvesznek 17 evesen? Kell hozza diakmunkas szervezet?

2017. nov. 19. 22:40
 7/7 sm's girl ***** válasza:
100%
Leginkább azért nyárra, mert az iskolaszövetkezeteknél nyáron van inkább forgalom, mert nyilván a diákok akkor akarnak csak dolgozni nagyrészt. Októbertől áprilisig angyjából egy-két állandós alkalmazott is bőven elég. Ahol én dolgoztam három állandós volt és ennyi bőven is elég. Nyáron pedig voltunk minimum 10-en.
2017. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!