Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan weboldal, ahol...

NextBack kérdése:

Van olyan weboldal, ahol település szerint lehet szűrni a munka lehetőségek között?

Figyelt kérdés

Nézelődök állasok területén, és főként a munka végzés helye Budapest, amely nem egy túl közeli település lakóhelyemhez viszonyítva és valahogy közelebbi településeken ha lenne adott munka azt szívesen megnézném.

Úgy is próbáltam rákeresni, hogy be írtam a egy település nevet, de akarva, akaratlanul is olyan találatokra bukkanok zömében, ami messze van, vagy még nem is hallottam róla.

IT területben nézegettem, munkákat, hogy esetleg tényleg csak nagyobb városokban lehet jól elhelyezkedni ?

Nem feltétlen a fizetés lenne a főirányvonal.


2017. nov. 20. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik állásketeső oldalon van ilyen funkció
2017. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
'IT területben nézegettem' - es innentol az orszag kb. 90%-at ki is lotted, Budapesten kivul alig van ertelmezheto IT-s allas. Esetleg Debrecen, ITSH, mondjuk ott a fizetessel nem bannak tul bokezuen...
2017. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!