Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire költsem a pénzem?

Mire költsem a pénzem?

Figyelt kérdés
De téleg,mindíg azon jár az agyam ,hogy mit kezdjek a pénzemmel,közben meg teljesen elfelejtek élni.... már egy csomó mindent kipróbáltam,voltam szinte már mindenhol a világ körül... és itt ez a halom pénz amit ,szeretnék jó celokra is felhasználni ,de azon kívül mit tanácsoltok mire költesem ?

2017. nov. 20. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Add nekem, és kérdezed meg mit csináltam vele.

Sajnos nagyon rossz az empátiám, nem tudom a helyedbe képzelni magam, csak ha tényleg az adott szituációban szembesülök a helyzettel :(

2017. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha van pénzed, de nem szükséges jelenleg elköltened, tedd félre, kösd le, fektesd be valamibe ami hoz s valami haszont. Komolyan mondom nem érte miért probléma az ha valakinek van pénze amit nem tud hirtelen elkölteni. Alapból ha van el kell tenni mert kitudja mikor jönne jól. Én például nagyon örültem annak amikor örököltem közel 1 millió forintot, és akkor per pillanat nem kellett hozzányúljak mert mindenem megvolt ami kellett, plusz utazásra is volt ahova menni akartunk a párommal. De rá másfél évvel később amikor az autóm bemondta az unalmast és kiderült hogy annyi baja van hogy amennyit a javításra költenék abból vehetnék már egy fiatalabb és jobb autót, így egyértelmű hogy az autómat arra a szintre csináltattam meg hogy azért egy fiatal akinek tényleg arra kell az autó hogy gyakorolja a vezetést amolyan első autónak, annak eladtam és ami volt félretett pénzem az örökségből, plusz az előző autóm árából vettem egy sokkal jobb autót,de úgy hogy hagytam még bent 200 ezret hogy ha költeni kell akkor legyen mihez nyúlnom, és szerencsémre nem nagyon kellett csináltatnom az olajcserén kívül semmit, mert a fékek, vezérlés újak voltak, a műszakira amikor vittem, mindent rendben találtak, nem volt baj.
2017. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Állitsd le a játékot, ahol azt a sok "pénzt" összeszedted. Aztán nyomás aludni, holnap iskola. :d
2017. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtanfolyamra.
2017. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha annyi pénzed lenne nem itt irkálnál a gyakorikon
2017. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg a gyakori kérdések oldalt.
2017. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
add nekem és megszabadítalak a gondodtól szívesen
2017. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!