Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még érdemes lehet most nekiind...

Még érdemes lehet most nekiindulni Londonnak?

Figyelt kérdés

Kiköltözésre gondolok. Tudom, hogy a Brexit miatt nagy katyvasz lesz, meg semmi sincs kőbe vésve, de szeretnék kimenni és a nyelv is kitűnően megy.

Szóba jöhetne más nyugati ország is, de a UK a kedvencem gyerekkorom óta.


Szerintetek most már inkább hagyjam?



2017. nov. 20. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy mi lesz 2 év múlva azt senki nem tudja.

Munka lesz, ha akarsz melózni.

Aztán a többi alakul.

Kirúgni nem fognak senkit, mert az alja munkát nem akarja senki csinálni.

2017. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Veszteni valod nincs nagyon, potom penzert van repjegy, szallas Mar mas tema, melot tuti talalnal brexit ellenere is sztem. Sajnos en nem tudom mi a szitu ezzel az egesz brexittel, de Amit tudnek alternativanak mondani az irorszag, 4 Eve vagyok kint rosszat nem tudnek mondani mad az esot, eszmeletlen jofejek as emberek, fizu is korrekt, gyonyoru az egesz orszag. Ha uk az almod akkor viszont probald Meg mindenkepp Mert ha nemteszed elobb utobb megbanod :)
2017. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb ugyanannyira éri meg mint x éve, vagy x év múlva, plusz mínusz 5%-al eltérő megélhetési mutató. Most kicsit drágább lesz az élet, de attól munkát ugyanúgy fogsz találni, sőt talán még kicsit könnyebben is a sok hazavándorló miatt. De én inkább Máltát javaslom Angollal
2017. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!