Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Corvinusos diákok többsége...

A Corvinusos diákok többsége tényleg dolgozik?

Figyelt kérdés
Én azt hallom,hogy ott az a ciki ha valaki nem dolgozik.
2017. nov. 20. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez így van. 80% szakmában dolgozik már az egyetem alatt.
2017. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%

De hogyan??? Annyival keresettebbek?

Én BGE-s vagyok és max. szar adminisztrációs munkát találtam 800 Ft-ért.

2017. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Amikor elkezdtem Corvinusosként dolgozni, akkor én is 900 forintot kaptam bruttóba óránként. De nem is az a legfontosabb benne, hanem hogy tapasztalatot szerezz. Onnan ugrottam másik munkahelyre, kb kétszereséért (még mindig gyakornok). De nem vettek volna fel ha nincs az a tapasztalatom.
2017. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
59%
Pfff... Korvinusz az núdli. A BME-n már azelőtt dolgoznak a hallgatók, hogy egyáltalán felvették volna őket.
2017. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az első válaszoló, nem teljesen értem hogy miért lettem lepontozva azért mert igazat írok. Tényleg majdnem mindenki dolgozik. Sajnálom ha ez egyeseknek fáj.
2017. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg dolgoznak. Nagyon sok multihoz keresnek gyakornokokat, furcsállom, hogy valaki ennyire nem talál munkát, mint az egyik válaszadó. Én sem hittem el, amikor mondták a Corvinusos ismerőseim, hogy csak az nem dolgozik, aki nem akar (mérnöki karon kicsit máshogy van az időbeosztás...) Viszont amióta én is dolgozom, tényleg azt látom, hogy minden tele van Corvinusos diákokkal.
2017. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg így van,bár a gólyaként azért kevesen dolgoznka, max alkalmi jelleggel.

Mesteresek szerintem 90%a dolgozik

2017. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!