Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri-e külföldre (főleg...

Megéri-e külföldre (főleg Anglia érdekel) menni ápoló végzettséggel dolgozni (54-es OKJ)?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Mindenkié érdekel. Pozitív, negatív egyaránt.

2017. nov. 21. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem fogadják el
2017. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint az 54-es OKJ-t? Tudsz hiteles forrást mutsatni? Érdekel a téma.
2017. nov. 21. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
a nyelv is megy mellé?
2017. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Amire meglesz ez a végzettségem, lesz egy középfokúm is. Ez elég? Vagy hajtsak rá a felsőfokúra?


Természetesen nyelvtudás nélkül nem indulnék neki. Ez alap.

2017. nov. 21. 08:53
 5/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, javítom magam.


55-ös ápoló OKJ-m lesz

2017. nov. 21. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

felsőfokú helyet jogsit szerez azzal többre mész. Középfokún meg elég ha a tudás megvan nyelvvizsgára ne költs mert felesleges.


Még annyit, hogy ha ott leszel hogy kiakarsz kötözni két héttel előtte kezdjél otthonról munkát keresni. Olyan ápoló hiány van, hogy mire kijössz lesz munkád.

2017. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Középfokú? Egészségügyben?!


ALAP a felsőfokú, és folyékony, mindenre kiterjedő beszéd, és lehet, el sem fogadják a papírkádat - sőt, biztos,.

2017. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de abba a kórházba amibe én szoktam járni biztos hogy nem beszélnek felsőfokú angolt. Az angolok valamiért nem akarnak egészségügybe dolgozni tele van külföldi doktorokkal és ápolókkal az egészségügy főleg nagyobb városokban.
2017. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A nyelvvizsgát hanyagold, senki nem lesz kiváncsi a papírra. Azt az összeget inkább fektesd bele további tanfolyam órába.

Ha ápolóként szeretnél dolgozni akkor a legjobb ha segédápolóként kezdesz, így lesz keresetem amíg elintezed a papírjaidat az NMC regisztrációhoz. Ha az kész és megvan a PIN kódod akkor lesz azonnal munkád is ápolóként.

NMC honlapján minden le van írva részletesen, hogy mi kell a regisztrációhoz.

A nyelvhez még annyi: volt olyan spanyol kolegam aki szinte egy mukkot sem tudott angolul (nem túlzok) és simán felvették. Annyira nem tudott angolul hogy itt küldtél el tanfolyamra, és 6 hónapon belül fel kellett fejlődjön egy normál szintre.

2017. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!