Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet úgy havi 1...

Hogyan lehet úgy havi 1 millió Ft-ot keresni, hogy már ne kelljen érte dolgozni?

Figyelt kérdés

Mert kereshet valaki akármilyen jól, az akkor is csak egy mókuskerék marad, hiszen minden nap dolgoznia kell azért a pénzért.

Engem az érdekel, hogyan lehet azt elérni, hogy már ne kelljen a pénzért dolgozni?



2017. nov. 21. 10:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

- Van 500 millió Ft-od befektetve, ami olyan portfólióban van, hogy havi 1 millió hozamot ki tudsz venni

- Bérbe adsz valamit havi 1 millió Ft-ért (pl. irodaház)

- Művész vagy, és olyan sikeres, hogy már a jogdíjakból összejön havi 1 millió


ennyi jut most hirtelen eszembe

2017. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1: Köszi, ilyesmikre gondoltam. Ment a zöld!
2017. nov. 21. 10:23
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Hát ez meg hogy lehet hogy az elproletárosított Prolinéziában akad még aki úri módon akar élni a biorobotkodás helyett? :))

Például kiadsz lakást vagy más ingatlant. Tudok olyanról aki a bérbeadásból származó bevételből vette meg a lakásait. Vagy termőföldet adsz bérbe. Vagy megszervezel valami olyan tevékenységet amiben mások dolgoznak. Például nekem nemrég nyelviskola létrehozása jutott eszembe. Így munkahelyeket is teremtenél.

Vagy tudok olyanról aki erdővel foglalkozik befektetőként, vagyis egy vállalkozó a telepítéstől a vágásig mindent elvégez csupán a felvehető állami támogatásért cserébe. Kivéve a telepítést, ott némi befektetés van de nem vészes. Aztán a vágásra érett tüzifából a bevétel már a tiéd, és nem te hanem a vállalkozó csinált mindent amíg vágásra érett lett az erdő.

Az emberek még örülnek is ha munkát adsz nekik. És azokra lenne nagyobb szükség akik adják a munkát, munkavállaló az van elég mert ahhoz nem kell a saját fejét használnia senkinek, ezért vonzóbb.

Vagy gazdag házastársat keresel. Például Amerikában nem ritka a havi több millió Ft-nak megfelelő munka nélkül származó bevétel sem.

2017. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Van 5-10 lakásod Budapesten, amiket kiadsz albérletbe.
2017. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
4-es, azzal rohadt sokat kell dolgozni... a kérdező meg pont azt nem akarja.
2017. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3: Ez így van, az emberek nagyon nem szeretnek gondolkodni. A saját munkámból adódóan is látom, hogy egy csomó magasan kvalifikált, nagyon jól kereső alkalmazott egyszerűen lusta gondolkodni.
2017. nov. 21. 11:28
 7/24 A kérdező kommentje:
5: Vannak már bérbeadás menedzsmenttel foglalkozó cégek.
2017. nov. 21. 11:29
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Mert aki szeret dolgozni és értéket teremteni és nem csak a lábát lógatná élete végéig, az csak rabszolga lehet. :P
2017. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Hallottam valami olyan sztorit, de akkor neki előtte nagyon szűkösen kellhetett élnie. Hogy úgy tudott spórolni, valami olyasmi volt, hogy ugye dolgozott, és akkor megnézte, hogy mennyiből jön ki egy hónapban, és azt valami brutál mód lecsökkentette, hogy amennyiből pont kijön talán szűkölködve, annak a 30X-osát kellett eltennie minden hónapban. De nagyon durva. Már nincs rászorulva, de időnként hobbiból még elvállal szállítós munkákat asszem, akiről szó volt. 30 körül van.
2017. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8: Hol olvastál olyat, hogy én éltem végig csak a lábamat szeretném lógatni?

Ebből látszik, hogy a legtöbb ember csak a napi mókuskerék és a láblógatás végletekben tud gondolkodni.


Szerintem a 19-20. századi magyar nemesek, akik a birtokaik, befektetéseik hozamából éltek, azok egész nap a lábukat lógatták?

Vagy az angol arisztokrácia például?


Az, hogy hétfőtől péntekig nem minden napod arról szól, hogy 8-5-ig bemész egy munkahelyre és pénzért dolgozol valaki másnak, még nem azt jelenti, hogy nem vagy tevékeny.

2017. nov. 21. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!