Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árufeltöltőként, hogy vannak...

Árufeltöltőként, hogy vannak a munkaidő beosztások, hétvégi tanfolyam mellett lehetséges ilyen munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 2-3 műszak általában, de ezt egyeztetik az emberrel felvételkor, hogy mikor és hogy ér rá, vagy van lehetőség részmunkaidőre is, hogy tudjak mellette tanulni? Tesco meg Auchan érdekelne, ott lehetséges e tanulás mellett ilyen munkát végezni, ha úgy adódna, hogy rákényszerülök?

2017. nov. 21. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy melyik részen vagy. Tejosztályon például tudtommal mind az Auchanban, mind a Tescóban van éjszakai műszak, míg más területeken az Auchanban egyáltalán nincsen (Tescóról nem tudok nyilatkozni). Kivétel az évi 2-3 éjszakai leltár.


Másik dolog az az, hogy milyen kisfőnököt (menedzsert, csoportvezetőt, nevezzék bárhogy az adott áruházban) fogsz ki. Én például megbeszéltem az enyémmel, hogy jobban szeretnék fixen délutánra járni, annyi hétvégével, amennyire csak a jogszabályok szerint mehetek. Lehet, hogy te is tudnál egyeztetni és legalább 2-3 szombatod szabad lenne egy hónapban. Nálunk mondjuk a beosztástervezetedet megkapod valamikor hó közepén, amibe aztán belejavíthatsz és többnyire aszerint variálnak rajta. Viszont rendszerint legalább 1 teljes hétvégét bent kell lenned, szóval ha nem tudsz kihagyni egyetlen napot sem az iskoládból, akkor felejtős.


Részmunkaidős árufeltöltőről én nem igazán tudok, egyedül a megváltozott munkaképességűek azok, akik 4 órában tolják. Ellenben a kasszások nagy része 4 vagy 6 órás a nagy multiknál, ha esetleg az is érdekel. Ha meg diákként mennél oda, akkor tárgytalan az egész kérdés, mert akkor alapból úgy fognak beosztani, ahogy te ráérsz.

2017. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kéthetente lenne a képzés szombat-vasárnap, nem minden hétvégén, de kösz az infót, ha nem lenne elég keret a képzésre, akkor valahogy meg kell oldanom.
2017. nov. 22. 18:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok diák sajnos, így akkor nehezebb helyzetben vagyok.
2017. nov. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!