Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Promóciós munkával kapcsolatba...

Promóciós munkával kapcsolatba valakinek van személyes tapasztalata, és megosztanád velem a véleményed?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy ilyen állásra, introvertált vagyok, szóval ez nekem egy elég nehéz feladat lesz, rábeszélni az embereket xy termékre/lehetőségre... Mindenbe bele lehet jönni, csak hát gondolom nem egyszerű...

Egyébként ha kell és nagyon akarom meg tudok nyílni, de ettől még félek...


2017. nov. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért jelentkeztél ilyen munkára?
2017. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Érettségivel és egy okj-vel rendelkezek, utóbbi gyújtós csak komolyan mondom, és jobb mint egy gyárban robotolni 12 órát kicsivel minimálbér felett.

De kíváncsian várom hogy alakul majd csak tartok tőle

2017. nov. 23. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem ebben a munkakörben dolgozok, hanem áruházban, tehát voltaképpen emberekkel. Szintén introvertált vagyok, az a keményvonalas fajta, aki nem is tud, de nem is akar megnyílni. Minden egyes perc, amit a raktáron kívül, nyitvatartási időben töltök, pokoli. Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem valószínű, hogy menni fog neked, és vagy te fogsz felmondani, vagy ha van, a belső ellenőrzésen húznak meg, netán a főnök is látni fogja, hogy nem megy (az arcodra lesz írva az életundor pár nap után).


Javaslom, már most kezdj el keresni valami olyan állást, ahol nem kell emberekkel foglalkoznod. Tudom, hogy nagyon nem egyszerű, de nézelődj.

2017. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!