Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociális munkásként van...

Szociális munkásként van esélyem, hogy pl. Afrikában vagy hasonló, a harmadik világhoz tartozó országban dolgozzak, nem csak ideiglenes kiküldetés alkalmával, segélyszerveteken keresztül, hanem állandóan?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2017. dec. 3. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, csak vigyél magaddal egy embert is. Tudodkit.
2017. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az éces ungabungákat segítenéd...?

Menjél, haza se gyere!

2017. dec. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A rasszista, hungarista hozzászólok kíméljenek, köszönöm!
2017. dec. 4. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választn de sok sikert kívánok, becsülendő amit szeretnél :) szerintem esetleg külföldi szervezeteknél érdeklődj,M.o.n sajnos nem hiszem sok ilyen szervezet van.
2017. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mo-on külföldi segélyszervezet? Viccelsz??? Mo-i sincs.
2017. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. dec. 11. 03:07
 7/8 anonim válasza:

Van Magyarországon nem egy szervezet, mely Afrikában tevékenykedik. Én is egy ilyen Egyesületnél vagyok. De ott van péndául a Magyar Afrika Társaság is.

Mit szeretnél dolgozni konkrétabban? Fizetésért vagy önkéntes munkára gondolsz?

Általában önkénteseket közvetítenek ki az ilyen szervezetek, pl. mi is. De van ismerősöm, aki Malawinban tanít például, nem önkéntesként.

2017. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy kaptok valami állami pályázati pénzt is. Nonszensz lenne manapság. Ha meg külföldről szponzorált, hát az meg irtandó kategória.
2017. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!