Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak közmunkára, de nem...

Behívtak közmunkára, de nem akarom elvállalni. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Elég megalázó az utcaseprés.
2017. dec. 6. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Lehet olyant tenni, hogy "nem vagyok alkalmas a munkára"? Esetleg lehet azt mondani, hogy nem érsz be időre?


Igaz, lehet nekem ilyennel nem volt még dolgom, mert nekem csak kiközvetítés volt a munkaügyi központtól.

De ha nem vállalod el és nem támasztod alá, hogy te alkalmatlan vagy rá(és emiatt a munkáltató vagy bárki nem akar alkalmazni), akkor gondolom elesel attól a pénztől, amit kapsz. (Vagy ez nem munkaügyis cucc, így nem jár pénz?)

2017. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De van ilyen manapság, h vki 0 forintból éljen?
2017. dec. 6. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező! Bevállalnád a segédmunkát kőműves mellé, reggel 7 órától délután 16 óráig?
2017. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
3 Vagyok. Engem meg segédmunkára akarnak küldeni :(. Nem akarom elvállalni.
2017. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Hármas vagyok. Külföldre jönnél velem dolgozni? Hova valósí vagy? Privátba írd le ha akarod, én is le írom akkor.
2017. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
90%

Ilyenkor az a teendő, hogy bemész a hivatalba, megmondod, hogy te nagy király vagy, nem vállalod az utcaseprést.

Ők meg azt mondják, hogy semmi baj, arany szavazópolgár, ha magának ekkora a káréja, akkor sok sikert a munkakereséshez.

Otthoni p*csköszörülésésrt természetesen egy fillért nem fogsz kapni. De minek is kapnál, büszke koma vagy te, megoldod.

2017. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sikerült bejutnom a tacskóba árufeltöltőnek.
2017. dec. 7. 08:45
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%
Zsír. Az azért jobb, mint a havi 50 ezres közmutyi.
2017. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Közmunkán nem csak az utcaseprés van. Nálunk olyanokat raknak ki utcára sepregetni meg szemetet szedni aki máshoz nem ért. Sokan csinálnak más munkát ami sokkal jobb. Lakatos munkák, belső javítások, fuvarozás, rakodás, és egyéb nem megeröltető munkák.
2017. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!