Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottam egy munkáról Romániá...

Hallottam egy munkáról Romániában Hargita megye Segesváron valami gyári munka de sok részletet nem tudok. Esetleg valaki hallott róla? Annyit tudok hogy nem fontos a kor és az iskolai végzettség. Adtak

Figyelt kérdés
Adtak egy címet (strada lalelerol 14) hogy oda kell menni jelentkezni de mielőtt el megyek szeretnék néhány részletet tudni róla. Fontos lenne

2017. dec. 13. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Google a címre?
2017. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Nem tudom mennyire késő a válasz, de azért megírom a választ. Segesvár Maros megyében található és van jó pár gyár. De mivel lassacskán 2 éves a válasz, ezért gondolom nem volt szükséges válaszolnom. De megpróbáltam :D
2019. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*kérdés
2019. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!