Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek felmondjak?

Szerintetek felmondjak?

Figyelt kérdés

Még próbaidős vagyok egy cégnél, két nap és lejár. Egy nagyon jó lehetőség, karrier építésre, rohadt jó keresetre és kb. az életem végéig nem kell majd pár év múlva aggódnom az anyagiak miatt.

Viszont, minden áldott nap olyan stresszes, hogy már kezd rámenni az egészségem és a mentális egészségem is.

Kicsit tanácstalan vagyok, ti mit tennétek?

Lenne hova mennem, ha felmondok.



2017. dec. 13. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
hova mennél?
2017. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Mi ez a meló, amely akkora stresszt okoz, hogy az pár hónapon belül egészségügyileg is kimutatható?

PTSD-d nem volt még munkától?

2017. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy ott meg a kevesebb fizetés miatt lennél stresszes.
2017. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező megkérdezhetem hogy mit dolgozol?
2017. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában minden munkahely, és minden munka stresszes manapság. Az viszont nem mindegy, hogy mennyiért stresszelsz.


Ezt mi helyetted nem tudjuk eldönteni, Te ismered a lehetőségeidet, és mindenkinek más fontos. Én lépnék, más nem lépne...

2017. dec. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én néha elgondolkozom hogy inkább feladnám a keresetem egy nyugodtabb munkáért. Viszont akkor meg azon stresszelnék hogy csak élek egyik napról a másikra és nincs hosszútávú célom, bevételem.
2017. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt még kereshetsz akár többet is máshol, egészséged viszont csak egy van. A kettő közül nem kérdés, melyik az erősebb, ha ezt nem veszed figyelembe, majd ő szól neked a maga módján.
2017. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!