Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkáltatóm nem fizet ki...

Ha a munkáltatóm nem fizet ki és a papirokat nem írtam alá, mert kirugtak a munkahelyrôl sôt még a szállón laktam rám akkarja számolni az ott lévô károkról. Nem okoztam semmi kárt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
És azt àllitjàk, hogy nem kaptam semmi felhatalmazàst a felôl, h. Ott lakjak. Pedig ott laktam egy fél évig és engedélyezve Lett a kulcsot ôk adtàk a kezembe. Ilyenkor mi a teendô? És mit tehetek,?
2017. dec. 16. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyi bíróság.
2017. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezheted azzal, hogy megtanulsz magyarul. Lehet, hogy a munkahelyeden sem volt ork-magyar tolmacs es ezert rugtak ki.
2017. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

A ledolgozott időre jár a bérezés. Olyat nem tehet - még akkor sem, ha ténylegesen kárt okoztál -, hogy nem fizet ki.

A papírokat nem kell aláírnod, ha a felmondást nem vetted át a munkáltatótól, akkor is átvettnek minősül, ha két tanú igazolja, hogy megtagadtad az átvételt.


A leszámolási papírokat köteles a munkáltató a lakcímedre postázni, ha személyesen nem mész érte. Valamint a béred is köteles elutalni, vagy készpénzes bérfizetés esetén szintén a lakcímedre kiutalni.

Ezekre a határidő: legkésőbb a munkaviszony megszűnését követő 5. munkanap.


A károkozást jegyzőkönyveznie kell a munkáltatónak, erről Téged szóban, és írásban is értesíteni, megadva benne a védekezési lehetőségedet, valamint tájékoztatni arról, hogy milyen jogi utat vehetsz még igénybe, hogy az igazadat védd.


Ha azonnali hatállyal mondtak fel, akkor a felmondás átvételét (vélelmezett átvételét) követő 30 napon belül munkaügyi bíróságon kell lennie a keresetednek, ha pert akarsz indítani a munkáltató ellen. Ha a határidőt elmulasztod, akkor már a 31. napon nem indíthatsz pert.

Ez vonatkozik a munkáltatóra is. Neki is 30 napja van erre, ha ő akar perelni Téged.


Az azonnali hatályú felmondásnak következményei vannak. Egyrészt a következményeket az MT nevesíti (végkielégítés, felmondási időre járó díjazás), másrészt vagylagosan ad rá lehetőséget (kárigény, sérelmi díj stb.), attól függően, hogy ki mond fel kinek.


A munkáltató tudja a kárt bizonyítani? Ha tényleg volt kár, bizonyítható, hogy Te okoztad? Milyen módon rúgtak ki? Mivel indokolták? Ha azonnalival, akkor betartották a 15 napos jogvesztő határidőt annak közlésénél? Stb. stb...

Rengeteg kérdés, ami nagyon is befolyásolja, hogy mit tanácsoljunk Neked.

2017. dec. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Koliban akartak 100 000-et rám verni, a kereken 33 éves bútorok, szőnyeg, stb. állapota miatt, de az okostelefonok korában ez nem sikerült nekik.

Most ebből tanultál legközelebb már te is fényképezel, videózod az állapotokat :)

2017. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!