Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után mindenféleké...

Állásinterjú után mindenféleképpen visszajeleznek?

Figyelt kérdés

Online nézegetem az álláshirdetéseket és a végén fel van tüntetve , hogy csak a sikeres pályázókat áll módunkban tájékoztatni.Ezt meg is értem , hiszen több 100 önéletrajz is befuthat, viszont ha már tovább jutottam és személyes találkozásra is sor került akkor is előfordulhat , hogy nem keresnek ?


Elnézést , ha butaságot kérdezek , de életem első interjúin vagyok túl , mindegyik után azt mondták x idő múlva szolnak , de semmi.

Azután kezdtem el itt keresgélni a témában.

Egy helyre mehetnék dolgozni (de az nagyon rossz minden szempontból) , viszont jobb mint a semmi.

Egy helyre pedig én szeretnék nagyon menni , onnan azt mondták a hét elején szólnak, ezt én úgy vettem , hogy nemleges válasz esetén is.

Szívem szerint várnék még , de szerda van és félek , hogy nem fognak keresni.

Aztán két szék közül a földre.


2017. dec. 20. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szólok vissza, régen visszaszóltam, de már nem teszem a következő okokból. Mikor felhívtam az illetőt akkor vagy anyázni kezdett vagy elkezdett faggatni hogy mi volt a baj vele. Volt aki azt mondta hogy feljelent engem :D
2017. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos igen, előfordulhat. Velem is volt már, nem is egyszer, hogy behívtak, nagyon tetszettem nekik, és azóta is "várom", hogy visszahívjanak. Volt olyan eset is velem, hogy szintén nagyon szimpatikus voltam nekik, mondták, hogy hamarosan kezdhetek. Aztán szintén nem hívtak, viszont én direkt hívogattam őket, hogy akkor mikor lehetne szerződést kötni. És még akkor sem mondták meg, hogy nem kellek, csak azt hazudták, hogy hamarosan szólni fognak, csak még ez meg az van. Pl. épp nyaral a vezetőség és hasonló indokok miatt kérték a türelmem. Persze ők se kerestek. Sajnos sok ilyen van.
2017. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bubuka508 ***** válasza:
38%
Teljesen egyetértek az előzővel, valamikor én is több állásinterjún kaptam ígéretet, hogy szólnak majd, több mint 10 éve sem szóltak. Jól néztem volna ki, ha arra vártam volna! Ilyen rendesek is vannak.
2017. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Egy kérdés akiket nem hivnak vissza az mit dolgozik? vagy miből él?
2017. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bubuka508 ***** válasza:
25%
Hát abból biztos, hogy nem, ami miatt nem hívják vissza. Nem kell készpénznek venni egy ígéretet, másütt is kell ugyanakkor kereskedni. Ez olyan, mint "bízzál Istenben és tartsd szárazon a puskaport". Szóval csinálnak ilyen disznóságot, hogy megígérik, utána letojják az egészet.
2017. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Cégtől, HR-tól függ.


Van cég, ahol komolyan veszik, policy, hogy vissza kell jelezni (legalább azoknak, akikkel interjú is volt, tehát a sima levelekre ott sem írnak mindre vissza).


Van cég, ahol ezzel egyáltalán nem törődnek, a HR-en múlik, és van ahol kifejezetten nem is akarnak visszaírni.

2017. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj a biztos állásra, úgyis próbaidőre vesznek csak fel elsőre, ami alatt bármikor leléphetsz.
2017. dec. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért lett mindenki lepontozva? Nem igaz, hogy cégtől függ? Nem a kérdésre válaszoltak? Vagy csak a szokásos buta hiszti, hogy egy tényért a válaszolók kell “büntetni”
2017. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!