Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van év végén. Kérnétek fizetésemelést, hogyha a munkáltató állítólag meg van veletek elégedve, de magától nem jut eszébe?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérni lehet, max nem adnak.
2017. dec. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérni mindent lehet. Ha nincs rendszeres éves fizuemelés, akkor neked kell leülni újratárgyalni a béred, hülye lenne magától több pénzt adni.
2017. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tárgyalhatunk, ha nem tud \ akar adni, akkor más utat kell választani, de akkor neki kell megdolgozni az interjúztatással, betanítással és még sorolhatnám...
2017. dec. 25. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindketten így jártatok.
2017. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, max elköszönnek Tőled, akkor meg Neked kell az álláskeresésbe pénzt ölnöd. Ha piacképes szakmád van akkor ez Neked sem gond. Mi a probléma? Menj oda ahol többet fizetnek, a munkáltatóddal meg ne foglalkozz, talál helyetted valakit.
2017. dec. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez is benne van a pakliban, hogy lecserélnek kevesebbet kérő kollégára, de amikor ő is belejön a dolgokba, egy idő után frusztrálni fogja a kevés fizetés.
2017. dec. 26. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és ez téged miért izgat? Nem a te céged, nem a te hozzátartozód, innentől nem a te problémád. Alapvetően foglalkozz a saját megélhetéseddel, ha kevesled a fizut, válts munkahelyet. Ezek csak állások, nem az életed.
2017. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most ellent fogok mondani önmagamnak, de nem igazán szeretnék váltani, mert olyan szakmát "csíptem meg", amit máskor nem tudnék vagy nem tudtam volna. Most sincs meg az új szerződés, tehát hipernyugodt sem vagyok, tehát valszeg nem pattogok. (Nem kizárt, hogy van egy kis visszaélés azzal, hogy apránként csepegtetik a szerződéseket). Azért mégsem a legjobb érzés az alulfizetettség, mégha elhivatott is vagyok.
2017. dec. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!