Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban dolgozók! Napi...

Németországban dolgozók! Napi hány órát dolgoztok, milyen nyelvtudással, mit és milyen fizetésért?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
7,5 óra, közepes nyelvtudás, bruttó 11,90 órabér, gyári meló
2017. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Perfekt nyelvtudás, mér ök, napi 8 óra, 7.000.- euró hó.
2017. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Napi 8 óra, közepes nyelvtudás, 4500 euró körül és szoftverfejlesztő vagyok.
2017. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Napi 9 óra, amiből fél óra szünet, fél óra túlóra (ezzel kijön havi +1.5 szabadnapom, szándékosan csinálom.

Szóval 8-ra megyek és 5-kor végzek, vagy 7-re megyek és 4-kor végzek ez a két lehetőség van, bár rugalmas a munkaidő de így szeretek menni. Minden 2. pénteken a túlórákból elmehetek haza 1-kor.


Kezdő logisztikus vagyok, 2400 bruttót keresek (+ karácsonyi és nyaraláspénz).


A németem folyékony, felsőfokú.

2017. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért tettem fel a kérdést, mert kicsit túlzásnak érzem a munkaidőmet. Én napi 10-14 órát (kollégánál már volt az 16 is) dolgozok heti öt napot (ritkán 6). Természetesen túlórák nincsenek kompenzálva. Felmondani azért nem mondtam még fel, mert tanulmányi szerződésem van és 3300Eurót kéne visszafizetnem. Lassan kezd elpattanni a cérna és már azon gondolkozok, hogy feljelentés teszek a munkaügyiben. Arról vannak tapasztalatok, hogy mennyire fenyít a munkaügyi a németeknél? A német oldalakon azt olvastam, hogy akár 15000Euróig büntethet ilyen esetekben. Egyébként a meló nem lenne vészes, csak ezzel a munkaidővel tűrhetetlen...
2017. dec. 27. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom húsipar...
2017. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Természetesen túlórák nincsenek kompenzálva."


azért ez nem így megy. vagy Zeitkontóra megy, vagy kifizetésre. Ha meg feketén dolgozol....az nem az ő hibájuk.

2017. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bejelentve dolgozok és nem húsiparban. Bútorszállítás, konkrétan a cég egy C kategóriát és GKI-t fizetett Magyarországon. A túlórák ki nem fizetését meg én se értem, mert egy nagyon nagy multiról van szó. Németekkel dolgozok együtt, de ők nem panaszkodnak, szóval szerintem nekik ki van fizetve a többlettmunka.
2017. dec. 27. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Napi 7 óra munka, tökéletes nyelvtudás, nettó 2.000 Euro, adminisztratív munka egy fémipari vállaltnál. Plusz minijob nettó 450 Euro.


N/30

2018. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!