Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes ilyen korban ebbe még...

Érdemes ilyen korban ebbe még belekezdeni?

Figyelt kérdés

Nyáron leszek 23, érdemes elkezdenem az egyetemet levelezőn munka mellett, vagy inkább tegyek le róla, mert 27 évesen frissdiplomásként mennyi esélyem lesz a munkaerőpiacon a többi 21-23 éveshez képest?

Pénzügy és számvitelre jelentkeznék.



2018. jan. 1. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy érdemes - tanulni sosem késő :-)

Van ismerősöm, aki kb. 40 évesen végzett el egy főiskolát - munka mellett.

Én is végig tanultam az életemet (ha nem is felső fokon), haladni kell a korral :-)

2018. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Érdemes, csak nem pénzügy-számvitelre menj, hanem tanulj informatikai vagy mérnöki szakon!
2018. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes. Olyan kort élünk, amikor folyamatosan képezni kell magunkat. Sokszor maga a munkahely küld valamilyen képzésre, mert egyszerűen KELL. Ez a világ azoké, akik szorgalmasak, fejlődnek, tanulnak. A munkáltató ebből csak azt láthatja, hogy a fejlődésed felfelé ível. Ellenben azzal, aki kijön nappalin egyetemről, recepciós lesz egy noname helyen, közben nem tanul és folyamatosan butul a végzettségéhez képest.


Na, melyik a jobb? Egyértelmű.


Ki fogja megkapni a felelősségteljesebb beosztást 10 év múlva? Egyértelmű.

2018. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2005ben végeztem, 28 évesen, nem én voltam a legöregebb, már nem dolgozom a szakmában, de 2005-ben a diplomaosztó előtt írtam alá a szerződést. A diploma meg belépő volt a mostani szakmámhoz
2018. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jelenleg tele saleskent dolgozom egy vidéki városban, viszont valami komolyabb munkát szeretnék ami érdekelne és fizetésben is nyilván jobb ahhoz az esetek 90%-ban ilyen diplomát várnak el.
2018. jan. 1. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Istenem, áruljátok már el, mi rossz van az 1-es válaszban, hogy így le lett húzva? Mégis mi rosszat tanácsoltam? Vagy azért lettem lehúzva, mert ÉN nem tettem le diplomát: fú, micsoda egy "lusta" vagyok - akinek nincs diplomája, már nem is ember? Azok közül, akik lehúztak, vajon hány embert szállítottam el metró vezetőként? :-) (mert olyan is kell, nem csak diplomás)
2018. jan. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felfele pontoztam.
2018. jan. 2. 06:50
 8/13 anonim ***** válasza:

#6:

Az első válasz most már 60% feletti, szóval nincs lehúzva, teljesen jó.

2018. jan. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó pap holtig tanul aztán vizsgázik a Nagy fönöknél
2018. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6-os nem vagy lusta.

De metróvezetőre lassan nem lesz szükség mert önjáró metrók vannak már,sőt a 4-es metró is önjáró már.

2018. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!