Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek éneksnő?

Hogyan legyek éneksnő?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta nagy vágyam, hogy énekesnő lehessek, de erről még senkinek nem beszéltem. Én úgy gondolom, hogy erre meg vannak a képességeim. Csak egy barátnőm van, akinek el tudnám ezt mondani, de neki se merem, mert félek, hogy kiröhögne. Más barátom meg nincs, mert nem kedvelnek mert visszahúzódó típus vagyok, mindig a háttérbe szorulok és állandóan elveszem a gondolataimban. Már közel egy éve mióta elmentem a kedvenc zenekarom, a Hooligans koncertjére azóta nem bírok a suliban sem figyelni órán, mert annyira elgondolkodok mindig, hogy mennyire jó lenne énekesnek lenni és az állandó álmodozásom miatt nem bírok oda figyelni az iskolában órán sem. Szeretnék alapítani egy rock bandát amiben énekelhetek, de igazából senkire nem számíthatok és még senki nem hallott engem énekelni. 14 éves lány vagyok és tudom, hogy még előttem az élet, de valamiért engem nem hagy nyugodni az álmom és félek, hogy bele fogok bolondulni, ha nem lehetek énekes, mert én csak így érezném az életemet értelmesnek, ha azt csinálhatom amit akarok. A szüleimre se számíthatok. Szerintetek mit csináljak, hogyan tudassam meg bárkivel is, hogy mi a célom? Hogyan kezdjek neki a tervem megvalósításának, és hogyan vessek véget az örökös álmodozásomnak?

2018. jan. 2. 18:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Menj művészeti vagy zene iskolába. Ott a tanárok és az osztálytársak segítenek.
2018. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

A tini rockbanda jó ötlet, viszont írtad, mennyire visszahúzódó vagy és mindig háttérbe szorulsz. Sajnos, ez nagyon nem előny egy énekes számára, így a hangod mellett önmagad is fejleszd, ha valóban vágysz rá! Egy frontember legyen határozott, mert nem csak a negatív kritikát kell valahogy lepergetnie, hanem a bandán belüli ellentéteket is tudni kell kezelni, ha mindenki elveszti a fejét. :)

Ha gondolod, írhatsz priviben, szívesen beszélgetek veled. Párom 10 éve gitározik, sok mindent látott már és ő tanít engem is hangszeren játszani. Voltam már a koncertjeiken, és mikor szervezték őket, akkor is.

Csak hajrá! Egy kitartó álomból akar valóság is lehet!

2018. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Hát tudod - az írásomat kitöröltetni valami ritka nagy bunkóság volt.

Nem volt benne semmi rossz... de hát ugye egyszerűbb törölni, abból gond nem lehet.

Gratulálok!

2018. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!