Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes várni az...

Szerintetek érdemes várni az "álommelóra" vagy jobb lenne beadni mindenhova, aztán majd lesz valahogy?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy álásra ahova a jelentekzési határidő január 12. Ez még nagyon soká van, az idő és a pénz meg csak megy ki az ablakon fölöslegesen.


Ha jelentkezek máshova is, akkor, ha érdeklem őket, ez elúszhat azzal, hogy máshova felvesznek. Ha nem jelentkezek, innen meg vissza se szolnak, akkor itt vagyok egy gatyában.


Annyira nem sürgős munkát találnom, de elég frusztráló ez az itthon ülés, még akkor is ha elméletileg hasznosan töltöm az időt.


Olyen játszadozásokat, hogy adott esetben versenyeztetem a cégeket most kihagynám, mert ilyen helyzetben könnyen két szék közé ülhet az ember.


Ti hogyan gondolkodnátok a helyemben?



2018. jan. 3. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetősėged máshol, akkor dolgozz addig. Ha szólnak, felvesznek akkor lelėpsz oda. Ennyi.
2018. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Jelentkezz máshova is, a legtöbb helyen úgysem azonnal kell kezdeni, és ha közben felvesznek de is, otthagyod a mäsikat.
2018. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)
2018. jan. 3. 14:16
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Úgy érdemes csinálni, hogy elvállalsz valami melót, aztán ha összejön az álommeló, akkor próbaidő alatt azonnali hatállyal, indoklás nélkül fel tudsz mondani, másnap már kezdhetsz a kívánt helyen. Én így csinálnám.
2018. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!