Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési aranyigazság?...

Álláskeresési aranyigazság? Amely helyre azonnali kezdéssel keresnek embert oda nem szabad menni?

Figyelt kérdés

Ha van olyan hely amely állást hirdet azonnali kezdéssel, és tkp semmi elvárása sincs, betanított meló mindegy ki fia borja vagy van két kezed lábad akkor okés vagy csak írd alá aztán lépj be-na olyen helyre semmiképp nem szabad menni?


mert nagyon durva oka lehet hogy ennyire nincs emberük? Fizetés körülmények stb?


2018. jan. 6. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Az azonnali kezdés nem feltétlen jelenti azt, hogy bárkit felvesznek. Kicsit fogalomzavarban vagy. Egy normális helyen kialakulhat olyan helyzet, hogy azonnal kell ember.
2018. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Az azonnali kezdés nem jelent semmit. Én most váltottam pozit, az előző pozimat is azonnali kezdéssel hirdették meg, ugyanis februárig vagyok, ha nincs handover akkor esélytlen továbbvinni a munkakört eredményesen. Ahhoz viszont azonnal kell az ember.

Továbbá az, hogy azonnali kezdéssel hirdetnek valamit nem jelenti, hogy bárkit felvesznek.

2018. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk új megrendelést kaptak hirtelen, ez is lehet ok. A fizetést te is látod, de ilyen melóra ugyan mit vársz?
2018. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is jelentkeztem ilyen helyre, simán megvárták, míg letöltöm a felmondási időm. De ha akartam volna, azonnal is tudtam volna menni. Náluk nem az extra sürgős igényt jelezte az azonnali kezdés...


De továbbra is uncsi vagy.

2018. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Szoftverfejelsztő fel rakja az állásportálra, hogy munkát keres, következő nap 60 állás ajánlat várja.

Legrosszabb is olyan havi 300-400 nettó. Szabad hétvége.

Oda se kell semmit se tudni ugye?

2018. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Sztem a kérdező az olyan "operátori" melókra gondol ahol nettó szarérthúgyért mehetsz 3 műszakba bohóckodni.


Ezeken a helyeken kell mindig ember de azonnal mert ember nincs a földön aki ezeket a szar helyeken nettó 90-100-ért 1-2 hónapnál tovább tűrné.

Én is voltam ilyen okádék helyeken 1-1 hónapokat és nem értem ha látják hogy szarért húgyért NINCS ember mert oda se jönnek ha meg jönnek 1-2 hónap és elhúznak hogy a retekbe nem esik le nekik hogy emelni kell???

2018. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Minek emelnének, ha így is van mindig ember, aki dolgozik nekik? Ha olyan melóról van szó, amire 1 nap alatt be lehet tanítani bárkit, akkor nekik tök mindegy hogy havonta elmegy egy ember és a helyére kell felvenni másikat, mert mindig lesz egy újabb, akinek éppen nagyon-nagyon kell a meló és annyiért is hajlandó elvégezni a munkát. Nem céljuk ott tartani senkit hosszú évekre, ha egyszer olyan a meló, amiben igazából nem lehet fejlődni sem. Nekik mindegy, hogy egy újonc végzi el a feladatot vagy olyan ember, aki ott van már 10 éve, ha az a feladat el van végezve. Akkor meg minek fizetnének több pénzt érte??? Ha egyszer kevésért is van, aki megcsinálja...

Olyan szakmákat szoktak jól megfizetni, amihez szakértelem kell, és ha elmegy a melós, akkor kakiban van a cég, mert nem biztos hogy fel tud venni másik olyan embert, aki ugyanúgy ért a munkához, mint az elődje.

2018. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Párom is múltkor ezzel jött, hogy interjú után felhívták, hogy kb azonnal kezdhetne - és biztos mekkora gáz a hely. Szerinte akkor igazi, ha úgy hirtetik meg, hogy bőven ráér az ember 3-4 hónap múlva is kezdeni. De szerintem a cégek akkor szoktak új állást hirdetni, ha kell ember. És ha kell, akkor nem fél év múlva, hanem most. Jó, persze, ha mindenáron pont te kellesz nekik, akkor kivárják a felmondási idődet, de alapvetően szerintem nem szoktak úgy interjúztatni, hogy "majd egyszer biztos kell ember".
2018. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem jelent semmit.

Nem csak gyártósorra kellhet ember azonnal.


Egy mérnöki pozíciót is hirdethetnek így.

Egyrészt történhetett vmi, pl. az előző munkavállaló rendkívüli felmondással távozott, vagy elhunyt, vagy tartós beteg lett.

De pl. van több olyan pozíciónk, amire hosszú hónapok óta keresünk embert, ott is azonnal lehet kezdeni, és ez egy nagy nevű energiaszolgáltató.

2018. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ritka hülyeséget írtál kérdező.

Operátori munkát (nevetséges, hogy egy robotmunkának ilyen hivatalos neve van) többiek leírták, amúgy akkor szoktak keresni embert, mikor fel akarnak venni valakit.

Egyébként meg több helyen munkaerőhiány van. Ha erről nem olvastál, akkor tv-híradóban is hallhattál volna ról.


Tudok olyan céget, aki hónapok óta keres marketingest. Már vagy tizenöt hirdetésüket láttam. Alulképzettség, vagy alulkvalifikáltság miatt sokan nem találják meg a megfelelő embert. A munka meg ott van, szóval azonnal kell a dolgozó.


Ha valahova jelentkezel utána kell nézni a cégnek. Google a barátod.

2018. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!