Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát ajánlotok...

Milyen szakmát ajánlotok minek érdemes szerintetek kitanulni hogy belőle meg is lehesen élni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem megy jól a tanulás annyira, akkor valami szakmunkát válassz. Pl: hegesztő, autószerelő, fodrász. Ha viszont jó tanuló vagy (ha eggyáltalán tanulsz még) akkor pedig a legjobb gimnáziumba menj és az után pedig egyetemre, azon is belül arra amire szeretnél, vagy képességeid adottak hozzá.


Ha nem akarod elolvasni a sok szöveget akkor:

Ha nem vagy jó tanuló: hegesztő, autószerelő, fodrász, hentes.

Ha jó tanuló vagy akkor egyetemen: programtervező informatikus, pénzügy-számvitel szak, jogász, vagy amit szivesen csinálnál.


Ha írtál volna életkort akkor nem részletezem ennyire.

2018. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag tökmindegy milyen szakmát csinálsz, csak azt csináld jól. Azaz pl egy JÓ autószerelő jobban keres (és jól is él), mint egy kókler informatikus vagy közgazdász. Ez persze szélsőséges eset.
2018. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmire sincs garancia, így első körben arra, amihez van vonzalmad. Érzéked?


Ha csak a pénz miatt választod, nem tudsz igazán fejlődni vagy hamar kiégsz.


Végül, olyat, amivel legalább 2-300 nettót megtudsz keresni itt az országban. Ha ez nem jön össze túlórával, vállalkozással, stb., akkor irány külföld.


Azért, mert a fejlődéshez is pénz kell.

2018. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Gázszerelő.Nemcsak megélsz, milliárdos leszel.
2018. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
65 éves vagyok és Hollandiában élek még dolgozom .Nyelvet tanulj szabadidődben kettőt legalább !Angol németet ajánlom.Szakmát szerezz ami lehet vasas cnc esztergélyos vagy épitőipar ács ,burkoló ,kömüves .Mivel emelt szintü érettségit is szerzel ha estin rátanulsz 2 évet !Jogositványt minimum B kategória.Aztán döntesz ha jó fejed van mégy egyetemre ha kevésbé akkor urasan megélsz BÁRHOL ,ugy Magyarországon mint a világban.Én ha még egyszer kezdeném az életet akkor is kömöves ácsnak tanulnék .Igaz én kemény vagyok más életszemléletü ,egész életemben nem ittam alkoholt vagy drogot ( Hollandiában legális a mariska ) és inkább sportolok.Napi 4 km futással kezdem a napot !Bátraké a szerencse meg a szivós munka mindig meghozza gyümölcsét !A legnagyobb bajom jővőre nyugdijba kell menni nem tudok tovább dolgozni ez a tőrvény .
2018. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Villamosmérnök, esetleg matematikus, fizikus, programozó matematikus. Szerintem BME villamosmérnök a legjobb, utána megnyílik előtted a világ, külföldön/belföldön egyaránt. Komoly összegeket fogsz keresni pár év tapasztalattal akár itt Magyarországon is (br. 1.2-1.5 millió + céges autó...).
2018. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, autószerelő. Egyre több az autó, és a számuk csak növekedik. Gyakorlatilag egy jó szerelőnél hetes várólisták vannak.
2018. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 l2laco válasza:
Tanulj nyelveket és menj politikusnak,a semmit tevést ott fizetik meg a legjobban,ja és a helyezkedést is tanuld meg,mindig állj a napos oldalon.és nem árt ha megtanulsz hazudni is:):)Jó referencia a mai politkusok Magyarországon,ennél jobb ajánlólevél nem is kell:):)
2018. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök, villanyszerelő, vegyészmérnök, vízgazdász- vagy környezetmérnök, vegyipari folyamatmérnök, gázszerelő, fogorvos és -technikus, állatorvos, masszőr, műkörmös, fodrász, gasztronómiai guru, szálloda-értékelő ellenőr, butler/komornyik, dzsigoló...
2018. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!