Pályakezdőként cv?

Figyelt kérdés

Szóval másodéves vagyok az egyetemen és lenne egy gyakornoki hely,ahova jelentkeznék. Az betöltött pozícióban teljes angolul lenne a munka.

Semmi munkatapasztalatom nincsen.

Ilyenkor mivel lehetne kitölteni a cv-t?

Pl az jo ha a gimihez beirom,hogy 5 evfolyamos nyelvi elokeszitore jartam.

Aztan meg a nyelveket. Szamitogepes ismereteket picit hosszabban.

2-3 hobbi.

Mit lehet meg?

20L



2018. jan. 10. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Azzal nem lesz se több se jobb az önéletrajzod, ha telerakod érdektelen adatokkal. Nyilván a leendő munkáltató is tisztában van vele, hogy még pályakezdő sem vagy, hiszen az is majd csak akkor leszel, ha lediplomáztál. Ebből kifolyólag túl sok lényegi információval sem tudod megtölteni az önéletrajzot.
2018. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A jó édes ***** válasza:
100%
Hobbit inkább ne - szoftverismereteknél kifejtheted, hogy X program alap/felhasználói/magasfokú ismeretével rendelkezel. Ha részt vettél valamilyen tréningen - akár amit az egyetem tartott - azt nyugodtan beleírhatod.
2018. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába jelenlegi tanulmány várható befejezés dátummal és főbb érintett tantárgyak, nyelvi cuccok, egyéb skillek pl programok és az alap személyes adatok ami cv-be kell, 1 oldalon szépen elrendezni és PDF-Ben küldeni, én lablecbe be raktam anno az aktuális dátumot is hogy lássak hogy friss, nem sablon cv, persze az volt de minden küldés előtt frssitettem a PDF-et
2018. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A hobbi senkit nem érdekel és lehetőleg ne online mintát tölts ki, az europass-os cv-kből már valószínű herótjuk van a munkaadóknak. Csinálj egy saját kis sablont.

Pályakezdőként a nyelvi és számítógépes ismereteket érdemes beírni, ami nem hétköznapi (szóval ilyet, hogy böngészők meg windows használata, inkább ne), inkább ha valami extrább, pl. programozói nyelvek, Photoshop, Excel magasabb szinten.

Meg az a releváns aktuális tárgyak még jó ötlet.

2018. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha esetleg csinálsz bármi pluszt az egyetemen (ha nem, akkor kezdj el a munkától függetlenül) pl. TDK, szakkoli, azt mindenképp írd bele.
2018. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi! Sajnos semmi pluszt nem nagyon csináltam.

Szakkoliba májustól lépek be,szóval azt még nem írhatom .

A myelvi előlészítő osztály angol tagozat nem jó? Ez a munka angolul lenne,szóval az elég fontos...mármint a nyelv.

2018. jan. 11. 19:49
 7/8 A kérdező kommentje:

És még egy: hogyha még nincs meg a felsőfokú nyelvvizsgám,de nyáron szeretném megcsinálni,viszont folyamatosan használom az angol,bőven megvan a felsőfokú szint, akkor mit íjrka?

Annak ellenére,hogy még nincsmeg a nyelvvizsga,írjam oda,hogy felsőfok?

2018. jan. 11. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
És ki mondta, hogy felsőfokon vagy angolból?
2018. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!