Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzős gyógypedagógus hallgató...

Végzős gyógypedagógus hallgató vagyok, középfokú angol nyelvvizsgám van. Hogyan, mivé tudnám átképezni magamat, hogy olyan fizetésem legyen, amiből egy huszonéves fiatal elkezdhet egy önálló életet? (Lent! )

Figyelt kérdés

Szeretek emberekkel foglalkozni, a középiskola nem érdekelt, korábban ezért választottam a gyógypedagógia szakot. Közben rájöttem, hogy pályakezdőként a bruttó 177.000 Ft-os pedagógusbérből nem lehet megélni és rengeteg időt elvesz a munkához kapcsolódó iskolai adminisztráció.

Aktív középfokú angol nyelvtudásom van. Szeretném átképezni magamat. Egy második nyelvet is örömmel megtanulok, még csak 22 éves vagyok, úgyhogy mindenképpen szeretnék változtatni.

Humán beállítottságú vagyok, így a műszaki, pénzügyi vonal sajnos nem jön szóba.

Mit tudnátok javasolni, ami nagyjából kapcsolódik a diplomámhoz és többet lehet vele keresni?



2018. jan. 14. 17:50
 1/2 anonim válasza:
76%
Fordító, tolmács. Gyp-vel vállalhatsz egy csomó plusz órát szakodtól függően (logósok, szomatosok elég jól kereshetnek magánórákkal. Vidéken 4000-től, főváros környékén 5000-10.000 mennek az óradíjjak.)
2018. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol éppen? Most bukkantam rá a kérdésedre, hasonló cipőben járok.
2021. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!