Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőnek számítok abban...

Pályakezdőnek számítok abban az esetben, ha öt évnyi köztisztviselői munkaviszony után a versenyszférában folytatnám karrieremet?

Figyelt kérdés
Öt évvel ezelőtt helyezkedtem el köztisztviselőként egy önkormányzatnál, közben levelező tagozaton közgazdász diplomát szereztem. Most szeretnék váltani, versenyszférába, például shared service centerbe szívesen jelentkeznék. Pályakezdőnek számítok például ilyenkor? Végül is abban a szektorban nem dolgoztam még. Hogy van ez?

2018. jan. 15. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Szerinted az az orvos pályakezdő, aki életében először műt?

Na ugye....

2018. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy pályakezdő, mert már dolgoztál. Max. egy adott területen vagy kezdő.
2018. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"abban a szektorban nem dolgoztam még."

Így mennyi gyakorlati időt tudsz felmutetni?

Hiába volt építőmester valaki évtizedekig, ha most műszerész szakmára vált, szerinted gyakorlatnak számít az előző munkája?

.

Munkavégzés szempontjából már nem vagy pályakezdő, de diplomásként, ráadásul más területen: igen.

2018. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!