Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak a hatalmas bérek?...

Hol vannak a hatalmas bérek? Nettó 200 alatt nincs melós Pesten állítólag-én nem látnám

Figyelt kérdés

Az folyik a csapból is hogy hatalmasat nőttek a bérek és nettó 200 alatt már sormelóst se találni pesten.

Na én pesti vagyok és álláskereső. És tapasztalatom nagyon is gyakorlati (vagyis nem olvastam hallottam mondták stb hanem elsőkezes tapasztalat) hogy milyen pénzeket ajánlanak nekem.

Hát.

Van állás dögivel. Annyi mint a szemét. Egy nap alatt 10 helyre is felvennének. Na de mennyiért.

Btto 150-160-170. A btto 170 a max. Btto és nem nettó még nettóban is karcsú lenne de nem nettó.

Szóval az a btto 160 mennyi is? 120-110 nettóban? És akkor hol vannak a nagy hatalmas bérek? Én nem találkozom velük. Van meló szarért húgyért. Na ez van.


És akkor hallom hogy 200 alatt már sormelós sincs. És akkor megkérdem hogy hol???? Mert oda megyek!!!

De erre mindig CSÖND a válasz.

Konkrét helyet valahogy sose ajánlanak csak a nagy hangzatos maszlagok hogy „mindenhol megadják már a 180-at kézbe“... hát... akkor??? Hol az a mindenhol??


2018. jan. 16. 11:39
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
68%

" Az folyik a csapból is hogy hatalmasat nőttek a bérek és nettó 200 alatt már sormelóst se találni pesten. "


Mutasd ki mondja ezt.

2018. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Mellettünk épül egy 360 lakásos társasház ott állítólag a sima segédmunkás napi bére 12.000 nettó kézbe.

Szakmunkás 20-25.000=nap kézbe.

2018. jan. 16. 11:51
 3/57 A kérdező kommentje:

"Mutasd ki mondja ezt."


MIndenki. Most mutassam hogy ő is meg ő is meg ő is....

2018. jan. 16. 11:52
 4/57 anonim ***** válasza:
18%
Lidl, Aldi. 250-300 bruttó.
2018. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
49%

Ha valami kúrmánypárti fidesznyik idióta hajtogatja ezt, akkor a hatalmas bér ugyanott van, ahol az 1 millió munkahely (amit szintén ígért a Viktátor).

Elég szégyen hogy van még olyan ostoba, akit meg lehet vezetni mindenféle lózunggal, aztán miattuk szív 4 évig az egész ország.

A munkáltatók egyre nagyobb görények, pont azért, mert rengetegen mennek Pestre a nagy lóvéért, simán megtehetik hogy pofa/bérigény alapján válogatnak, azt veszik fel, aki szaréhugyé' is elvállalja a melót, a többit meg kiszórják. És a hülye birka ember meg se próbálná érvényesíteni a saját érdekeit, örül annak a marék gombnak amit kap, és komolyan azt hiszi, ez a keresetek netovábbja, miközben odaát egy mekis burgerforgató is a többszörösét keresi...

Amíg a fszfejű munkáltatók és a politikusok bármit megtehetnek az emberrel, akár fát is vághatnak a hátán, abba se fog beleszólni,addig ez nem is fog változni.

2018. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
52%

# 2


Akkor meg is van a helyed. Közel is van, jól is fizet. ;-)

2018. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, a kettes hozzászólásodban le is írtad. Menj oda, hajrá!


Persze, tudom, hogy nem fogsz oda menni, mert te vagy a munkaügyes nyomorult, aki évek óta itt veri a nyálát és tombol, szóval majd holnap is tedd fel a kérdést átfogalmazva. Idióta.

2018. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

ÖÖÖÖ de okos vagy....

ha az amit leírsz így van akkor mégis hogy a lótökbe érvényesítse a mezei melós az igényét?

Hm?

Hát ha ott áll mögötted 10 ember és te 150-et kérsz a melóért míg a 10 mögötted csak 120-at akkor te mehetsz is elfelé....

oké de akkor milyen érdekérvényesítésről beszélsz? Hogyan???



" munkáltatók egyre nagyobb görények, pont azért, mert rengetegen mennek Pestre a nagy lóvéért, simán megtehetik hogy pofa/bérigény alapján válogatnak, azt veszik fel, aki szaréhugyé' is elvállalja a melót, a többit meg kiszórják. És a hülye birka ember meg se próbálná érvényesíteni a saját érdekeit, ö"

2018. jan. 16. 11:56
 9/57 A kérdező kommentje:

"akkor a hatalmas bér ugyanott van, ahol az 1 millió munkahely "


Na ja. Szerintem is ott van. Nagy kamu az egész.

2018. jan. 16. 11:57
 10/57 anonim ***** válasza:
39%
Te féreg. Leírtad a kettes válaszban, hogy hol van, miért nem mész oda megkérdezni? Azért mert egy idióta kis szar vagy, azért.
2018. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!