Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A versenyképes fizetés alatt...

A versenyképes fizetés alatt mit értenek a munkáltatók? Illetve ha azt kérik, hogy bérigényt is írjak, arra mi a megfelelő válasz? Nem akarok túl keveset kérni, de ha meg túl sokat mondok akkor kiraknak mint macskát szrni.

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 11:53
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és Budapesten keresek munkát
2018. jan. 19. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Utana kell jarni az adott allas fizeteseinek. Ha irsz konkretabbat lehet, hogy tudunk segiteni. Illetve en mindig egy tol-ig osszeget szoktam irni. Ahol most dolgozok oda a kertnel en nagyobb osszeget kaptam valamivel, szoval szerintem elsosorban arra kivancsiak tisztaban vagy-e nagyjabol a piaci ertekeddel.
2018. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmutatod a hirdetést vagy az elvárásokat és képzettséged ismerteted, könnyebb lesz segíteni.
2018. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
minimálbér
2018. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Reservations and Operations Agent a hivatalos megnevezés. Éttermet, múzeumbelépőket stb kell foglalni az ügyfelek számára, kb a leírás alapján ez jön le. Diploma kell hozzá, illetve jó angol mert multikulti a working environment. Szeretnék nettó190-200-at kérni, bár szerintem ezt pofátlannak tartják majd. (Páylakezdő vagyok)
2018. jan. 19. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam írni, mint 12:44-es.

Utána kell járni, hogy adott pozícióra milyen az átlagos fizetés.


Persze kezdőként nehéz, de határozottnak kell lenni a bérigény megjelölésnél. És tényleg ezzel mérik fel, hogy te be tudod e árazni a saját munkád.

2018. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
2. vagyok. Nekem ezt ajánlották itt, amikor hasonló "bajban" voltam. Nekem segített, nézz rá te is. [link]
2018. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Éttermet, múzeumbelépőket stb kell foglalni az ügyfelek számára, kb a leírás alapján ez jön le."


És ehhez mi a francnak kell diploma? :D

2018. jan. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

8-as nemtudom :D de profession-on így van meghirdetve

2018. jan. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!